http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان مورخه 26/9/89 به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد.
درخطبه اول نماز جمعه حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور ضمن دعوت مردم به تقوای الهی، گریه و عزاداری بر سید الشهداء (ع) از طرفی شور و هیجان وحدت و حرکت را در جامعه اسلامی آفریده و از طرفی دیگر رعب، وحشت و ذلت را در جوامع استکباری به وجود آورد؛ پیروزی های پی در پی نظام اسلامی در عرصه جهانی، نتیجه شور و شعور حسینی است. شور و شعور حسینی مقدمه ظهور ولی عصر (عج) بوده و تا ظهور آن حضرت ادامه خواهد یافت.
امام جمعه ماهنشان در خطبه دوم نماز جمعه به مناسبت های هفته اشاره کردند. و محکومیت حمله به عزاداری، حمله و تیراندازی به علی اصغر (ع) نشانگر اوج حقارت وذلت بود و حمله به عزاداران حسینی نیز ادامه همان حرکت های حقیرانه است.
درادامه حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور تشکر از مردم و استقبال بی نظیر، این استقبال ناشدنی، نشانه عشق ریشه دار مردم به سید الشهداء (ع) بود. در این میان استقبال اهالی اهل تسنن مادآباد نشان داد که وهابیت در حرکت های مذبوحانه خود شکست خورده است.


[ شنبه 89/9/27 ] [ 8:0 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز ظهر عاشورای شهرستان مورخه 25/9/89 به امامت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد.


[ شنبه 89/9/27 ] [ 7:58 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 نماز جمعه این هفته  شهرستان ماهنشان مورخه 19/9/89  به امامت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در خطبه اول نماز ضمن دعوت مردم به تقوای الهی وعرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحیسن (ع)، در ادامه به آغاز هفته امر به معروف نهی از منکر اشاره کردند. و افزودن  که امام حسین (ع) با قیام خود امربه معروف و نهی از منکر کرد تا اسلام را زنده کنند.
امام جمعه ماهنشان در خطبه دوم نماز جمعه به مناسبت های هفته اشاره کردند. و افزوداند 19 آذر روز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد. که این نشان دهنده هوشیاری امام بود که با هوش سیاسی خود مشکلات فرهنگی جامعه اسلامی را دزک می کردند.
همچنین ایشان 19 آذر روز جهانی حقوق بشر که در منطق اسلام محترم است اما  لازم است توجه شود حقوق بشر به دلیل اینکه انسان را از مبدا واقعی خود جدا می کند نه تنها به نفع بشر نیست بلکه به ضرر بشریت تمام شده است و لذا ارمغان وهدیه حقوق بشر غربی به ایران جانبازان شیمیایی هستند که هنوز با این بیماری دست پنجه نرم می کنند. حقوق بشر غرب جنایات افغانستان که با همه ویرانی در افغان است یا صربستان  که حدود یک میلیون نفر  قتل عام شده اند. و جنایات دیگری که امروز به نام حقوق بشر جهان بشریت را با مشکلات فراوان مواجه ساخته است.
حجت الاسلام المسلمین زاهدی پور شهادت آیت الله دستغیب را تسلیت گفتند وافزوداند. راه دستغیب ودیگر شهدای محراب زنده است وادامه دارد.
همچنین در پایان از عزاداران حسینی خواستند تا عزاداریشان در شأن ابا عبدالله الحسین بوده وهر گونه آلودگی وخرافات به دور باشد.

 


[ یکشنبه 89/9/21 ] [ 8:44 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان مورخه 12/9/89 به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد.


[ یکشنبه 89/9/14 ] [ 8:44 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان مورخه 5/9/89 به امامت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد .
در خطبه اول نماز جمعه حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور ضمن دعوت مردم به تقوای الهی، و تبریک عید غذیر خم وهفته بسیج را به بسیجیان تبریک گفتند. و در ادامه ولایت پذیری از محبت اهل بیت (ع) را راه نجات برای روز معاد عنوان کردند. که بدون محبت اها بیت (ع) تقوا حاصل نمی شود.
امام جمعه ماهنشان همچنین در روز غدیر علت اینکه پیامبر اسلام (ص) حضرت علی (ع) را وصی خود قرار دادن چون امیر المومنین (ع) مانند خود پیامبر اکرم بودند و مصون از هر گونه خط بوداند. در ادامه با اشاره به آیه شریفه مباهله، تاریخ مباهله پیامبر با مسحیان نجران به عظمت شخصیت ولای امیر مومنان (ع) اشاره نمودند.
در خطبه دوم نماز حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به مناسبت های هفته 5 آذر تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفتند و تاکید کردند که هرچه قدر از پیروزی انقلاب اسلامی می گذارد هوش سیاسی بالای امام در تشکیل این شجره مبارکه نیز بیشتر می شود.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به فرهنگ بسیج و بسیجی فرمودند بسیج باید با بیداری و بصیرت و حرکت انقلابی خود دوستان را بیش از بیش به این شجره طیبه که حاصل خون پاک شهیدان ولای انقلاب اسلامی است ، امیدوار کرده و دشمنان شکست خورده را بیش از این نا امید و مأیوس سازد.
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور همچنین  با تبریک روز مجلس و با اشاره به اهمیت این نهاد مهم، بر اسلامی بودن هر چه بیشتر آن تاکید کرده و با اشاره به برخی قوانین مانند لایحه اصلاحیه  قانون راهنمایی و رانندگی، الگوگیری از غرب در این قانون را مایه تأسف ارزیابی کردند.و در ادامه  نسبت به الگوگیری برخی نمایندگان مجلس از غرب در برخی موارد مانند قانون مذکور هشدار دادند و در پایان ایشان با اشاره به روز جهانی مبارزه با  ایدز ، مهمترین راهکار مبارزه با این بلای خانمان سوز را تعهد ودلبستگی مسئولان دست اندرکار و مردم نسبت به شئونات دینی ارزیابی کردند.


[ شنبه 89/9/6 ] [ 12:16 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مراسم استقبال از وزیر محترم ارتباطات و فناوری در مورخه 2/9/89 در شهرستان ماهنشان برگزار شد.

 
[ چهارشنبه 89/9/3 ] [ 1:20 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

دیدار رئیس آموزش و پرورش و امامان جماعت مدارس با امام جمعه  شهرستان ماهنشان در دهه ولایت مورخه 29/8/89


[ شنبه 89/8/29 ] [ 10:11 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان مورخه 28/8/89 به امامت حجت الاسلام والمسلمین بهلولی امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد.


[ شنبه 89/8/29 ] [ 10:0 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

دیدار رئیس و معاونان دادگستری زنجان با امام جمعه شهرستان ماهنشان در مورخه 22/8/89


[ یکشنبه 89/8/23 ] [ 1:41 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

جشنواره آغاز هفته کتاب و کتابخوانی در مورخه 22/8/89 با حضور حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور  امام جمعه شهرستان ماهنشان  برگزارشد.


[ یکشنبه 89/8/23 ] [ 1:32 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 3
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555555