http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

مراسم یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ماهنشان برگزار شد.

photo_2017-08-18_15-12-03

photo_2017-08-18_15-12-07

photo_2017-08-18_15-12-16

 

photo_2017-08-18_15-20-30

 

 


[ شنبه 96/5/28 ] [ 8:15 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
حجت الاسلام و اتلمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان  در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: اگر بعد از فروپاشی روسیه، موازنه جهانی قدرت  به نفع آمریکا تغییر کرده بود،  با اتحاد استراتژیک ایران و روسیه در مبارزه با داعش، این موازنه تا حد زیادی  به نفع ایران و روسیه تغییر کرده است.
وی افزود:  از سوی دیگر، سفر سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به ترکیه آن هم با دعوت رسمی ترکیه، باز نشان از تمایل قهری ترکیه برای تعامل با ایران را دارد.  چرا که ترکیه متوجه جایگاه ایران شده و پی برده این ایران است که استراتژی منطقه را حتی برای روسیه تعریف و طراحی کرده و  نقش استراتژیکی در سوریه را ایران ایفا می کند.
خطیب جمعه ماهنشان با بیان اینکه، ریشه این تعامل بیشتر مبتنی بر اعتراف جایگاه ایران برای نقش آفرینی در کردستان‌های سه کشور دارد، گفت: این تمایل  و تعامل  از سوی ترکیه حتی اگر تاکتکی باشد، پیامدهای منطقه‌ای و بین المللی خواهد داشت.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: این دعوت اولاً موازنه قدرت بار دیگر و البته به شکلی مضاعف به نفع ایران تغییر می‌کند. چرا که بعد از ایران و روسیه، ترکیه قدرت نظامی بالایی دارد، از طرفی این تعامل سه گانه، در کنار اتفاقات اخیر منطقه‌ای به ویژه در قطر، اتحاد کشورهای عرب شورای همکاری خلیج فارس را  که در حقیقت متحدان آمریکا هم هستند را هم  تحت الشعاع قرار می‌دهد.
وی افزود: این تعامل  از سوی دیگر در تحولات سوریه و یمن هم بی‌تأثیر نبوده و متحدان آمریکا را در حاشیه قرار خواهد داد، نتیجه مثبت این سفر، تعریف راهبردهای جهت برخورد با همه پرسی در کردستان عراق است که می‌تواند پیامدهای، سیاسی و امنیتی و حتی جغرافیایی در دو کشور ترکیه و ایران داشته باشد.
امام جمعه شهرستان ماهنشان با اشاره به تحریم های جدید آمریکا،  گفت: تحریم‌های ما  از طرفی و گزارشات سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا مبنی بر تهدید بودن ایران با تأکید بر توان موشکی ایران دارد.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: اگر چه در مغرضانه بودن این گزارشات تردیدی نیست، در عین حال نمایانگر توان و قدرت دفاعی ایران برای دشمنان قدرتمند از سویی و البته برای برخی ضعفای زبون و ترسوی داخلی هم  از سوی دیگر است. که اعتماد به آمریکا را عامل نجات می‌دانند این در حالی است که آمریکا با کودتای 28 مرداد مصدقی را ساقط کرد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب هیچ خصومتی با آمریکا نداشت و بلکه به اشتباه، اعتماد هم داشت. اما چون رگه‌هایی از استقلال در اندیشه او وجود داشت و این با مصالح آمریکا سازگار نبود، دولت او را ساقط کردند.
 *مصدق نماد اعتماد به آمریکا و دوری از روحانیت و انقلابی‌گری بود
وی افزود: به عبارت دیگر مصدق نماد اعتماد به آمریکا و دوری از روحانیت و انقلابی‌گری بود و همین اندیشه هم بلای جان او شد و البته آمریکا تلاش دارد با مبتلا ساختن برخی سیاسیون به همین گرفتاری و بیماری، به تعبیر رهبر معظم انقلاب 28 مردادها را تکرار کند که البته انشاالله قادر نخواهد بود.
*شهادت شهید حججی یک نقطه عطف جهانی بود
خطیب جمعه ماهنشان با ااشاره به شهادت محسن حججی شهید مدافع حرم، گفت: شهادت شهید حججی یک نقطه عطف جهانی بود ، ویژگی‌ بارز شهید حججی فهم حسینی بود، فهم حسینی اگر نباشد، عشق به شهادت هم نخواهد بود. عشق هم یاد گرفتنی نیست.
حجت الاسلام زاهدی پور تصریح کرد: بیچاره‌هایی هستند که رفتار مدافعان حرم را با زندگی و ایده شیطانی خود مقایسه می‌کنند. چون عاشق نیستند، نمی‌فهمند و چون نمی‌فهمند، حرف‌هایی می‌زنند که بی‌آبرو شوند، در منطق و مکتب حسینی، عشق به زندگی دنیوی، عشق به اولاد، عشق به همسر، عشق به مادر و عشق به پدر، همه و همه در طول عشق به خداست.
وی با بیان اینکه عشق یک مکتب معرفتی است نه یک اعتقاد و علاقه بدون منطق، افزود: آن چیزی که انقلاب اسلامی و نظام اسلامی را به یک انقلاب و نظام بی‌نظیر تبدیل کرد، شهادت و شهادت‌طلبی بود، شهید حججی شعار ارباب خودش سید الشهدا (س) را مطرح کرد اگر دین محمد (ص) به جز با قتل زنده نمی‌ماند، پس ای‌ شمشیرها مرا دریابید.

 


[ شنبه 96/5/28 ] [ 8:11 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

جلسه دوره ای ائمه جمعه استان زنجان در دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد


[ چهارشنبه 96/5/25 ] [ 12:56 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین ملکی امام جمعه موقت شهرستان اقامه شد.
حجت الاسلام و المسلمین ملکی امام جمعه موقت شهرستان  بی شک مهترین شرط موفقیت دولت، ولایتمداری و اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب است.
امام جمعه موقت شهرستان با اشاره به تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری که انجام شد،اظهار داشت: وزرای پیشنهادی به مجلس معرفی شداند، انتظار از مجلس این است که رای اعتماد به وزرا فقط براساس اصول و معیار های انقلاب اسلامی و آرمانهای امام و رهبری باشد.
وی با اشاره به مطالبات مردم و رهبر انقلاب از ریاست جمهوری، تاکید کرد: خدمت در نظام اسلامی صرفا با ایمان و تعهد عملی به ولایتمداری ممکن است.
امام جمعه موقت ماهنشان با بیان اینکه ریس جمهور آمریکا هر روز با بهانه هایی مختلف پیمان شکنی میکند گفت: بهانه های اخیر آنها باز دید از مراکز نظامی ایران است، این درحالی است که عزت اسلامی و انفلابی چنین اجازه ای را به دشمن بدعهد نخواهد داد و از این رو انتظار داریم دولت با واکنش قاطعانه خود اقتدار انقلابی خود را دربرابردشمنان نشان دهد.
حجت الاسلام  ملکی با اشاره به 23شهریور روز مقاومت اسلامی است.اظهار داشت: مقاومت درآموزه های دینی و فرهنگ اسلامی یک اصل مهم اجتناب ناپذیر بوده و رمز پیروزی های پی در پی در جبهه حق است.
وی افزود: مردم و مسولان به ویژه جونان باید در ترویج این فرهنگ تلاش کرده و از فراموشی آن جلوگیری کنند. 


[ شنبه 96/5/21 ] [ 8:17 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ماهنشان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان برگزار شد.

 


[ دوشنبه 96/5/16 ] [ 11:53 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 دارالقرآن بسیج در سپاه ناحیه ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان افتتاح برگزار شد.


[ دوشنبه 96/5/16 ] [ 8:45 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

رئیس سازمان علمی و پژوهشی و فناوری سپاه انصارالمهدی (عج) استان به همراه فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان و هئیت همراه با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان دیدار کردند


[ دوشنبه 96/5/16 ] [ 8:43 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 پایگاههای علمی سپاه ناحیه ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان و رئیس سازمان علمی و پژوهشی و فناوری سپاه انصارالمهدی (عج) استان و فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان در شهر ماهنشان افتتاح شد.


[ دوشنبه 96/5/16 ] [ 8:41 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان از برخی ادارات شهرستان باز دید کردند.


[ دوشنبه 96/5/16 ] [ 8:36 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت جشن میلاد امام رضا(ع) که در امامزاده علمداری پری برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان  در آن محل حضور یافته و سخنرانی کردند.

 


[ یکشنبه 96/5/15 ] [ 12:14 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 159
بازدید دیروز: 211
کل بازدیدها: 562605