http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
مشروح خطبه:

 

امام جمعه ماهنشان با اشاره به اینکه تروریست‌هایی که امروز آمریکا ادعای مبارزه با آنها را دارد تربیت شده دست خودشان است، گفت: ائتلاف جهانی ضد داعش به رهبری آمریکا نمایشی است. حجت الاسلام حسینعلی زاهدی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه ائتلاف جهانی ضد داعش به رهبری آمریکا را نمایشی خواند و اظهار کرد: آمریکا و همراهانش وقتی تصمیم به نابودی داعش گرفتند که در حال حاضر این گروهک تروریستی در عراق زمین‌گیر شده است.

وی تصریح کرد: گروهک تروریستی داعش با هدف تصرف بغداد، قصد به چالش کشیدن کشورهای منطقه را دارد ولی نیروهای نظامی عراق به همراه مردم، با توکل به خدا و بهره‌گیری از مشاوره‌های ایران اسلامی کمر داعش در منطقه را شکستند.

امام جمعه ماهنشان ابراز کرد: آمریکا با هدف تربیت گروهک‌های تروریستی نظیر  القاعده، طالبان و داعش در کشورها، قصد حضور مدت دار در منطقه خاورمیانه را دارد.

نبود تاسیسات زیر بنایی مناسب، بحران آب در ماهنشان را تشدید کرده است

وی با اشاره به اینکه ماهنشان جزو کم‌آب ترین شهرستان‌های استان زنجان است، اظهار کرد: نبود تاسیسات زیر بنایی مناسب، بحران آب در روستاهای ماهنشان را تشدید کرده است که امیدواریم اعتبارات لازم برای ساماندهی تاسیسات تامین آب در مناطق هدف تزریق شود.

حجت الاسلام زاهدی‌پور تصریح کرد: عدم رعایت فرهنگ مصرف آب در روستاهای ماهنشان، دومین عامل مهم بحران آب در این شهرستان است.

تکمیل مصلی ماهنشان نیازمند اعتبار 40 میلیارد ریال است

وی با اشاره به اینکه تکمیل مصلی ماهنشان نیازمند اعتبار 40 میلیارد ریالی است، ابراز کرد: برای تکمیل فاز نخست مصلی ماهنشان نیازمند اعتبار 3 میلیارد ریال هستیم.

خطیب نماز جمعه ماهنشان خاطرنشان کرد: امیدواریم با سفر ریاست جمهوری به استان زنجان، شاهد تامین اعتبار یاد شده برای تکمیل فاز نخست مصلی ماهنشان که شامل مسجد است باشیم.

فرهنگ ایثار از دستاوردهای شاخص هشت سال دفاع مقدس است

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر پایه مقاومت به وجود آمده است، اظهار کرد: فرهنگ ایثار و گذشت از دستاوردهای شاخص هشت سال دفاع مقدس است.

حجت الاسلام زاهدی‌پور ضمن گرامی داشتن اول مهر ماه و بازگشایی مدارس در کشور، تصریح کرد: معلمان باید به سفارش قرآن کریم عمل کرده و تزکیه نفس دانش‌آموزان را مورد توجه قرار دهند.

وی سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی را فرصتی برای به دست آوردن موفقیت‌های فرهنگی در ماهنشان دانست و افزود: امیدواریم دغدغه‌های فرهنگی با در نظر گرفتن تعالیم اسلامی مدنظر مسئولان و تلاشگران این حوزه قرار گیرد.

 


[ شنبه 93/6/29 ] [ 12:22 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
مشروح خطبه
حجت الاسلام حسینعلی زاهدی پور در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به عدم حضور ایران در ائتلاف بین‌المللی ضد داعش اظهار کرد: ایران اسلامی رهبری جهان اسلام را در دست دارد بنابراین عدم حضور ایران در ائتلاف بین المللی ضد داعش این ائتلاف را دچار چالش می‌کند.
وی تصریح کرد: تشکیل ائتلاف بین المللی ضد داعش توسط آمریکا و همراهانش ثابت کرد که این کشور دچار اشتباهات استراتژیکی در مقابله با داعش شده است.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به عملیات پیروزمندانه آمرلی در عراق خاطر نشان کرد: عملیات موفق آمیز آمرلی پیروزی استراتژیکی برای جمهوری اسلامی ایران رقم زد.
کشتار پناهندگان صبرا و شتیلا شناسنامه ننگین اسرائیل است
وی افزود: کشتار بی رحمانه پناهندگان صبرا و شتیلا توسط رژیم جعلی اسرائیل شناسنامه ننگین اسرائیل را به جهان نشان داد.
حجت الاسلام زاهدی پور با اشاره به کشته و زخمی شدن 70 هزار پناهنده فلسطینی و لبنانی تصریح کرد: اقدامات وحشیانه اسرائیل در بحث کشتار پناهندگان و آوارگان صبرا و شتیلا جای هر گونه دفاع از اسرائیل را از بین می برد.
اقدامات شیخ محمد خیابانی تاثیر به سزایی در استقلال ایران داشت
وی با گرامی داشتن سالروز شهادت شیخ محمد خیابانی در 22 شهریورماه اظهار کرد: قیام شیخ محمد خیابانی در اعتراض به قرارداد ننگین 1919 که بر اساس آن راه آهن، راه شوسه و اداره امور مالی ایران در دست انگلیس قرار می‌گرفت تاثیر به سزایی در استقلال ایران داشت.
خطیب امام جمعه ماهنشان ضمن گرامی داشت سالروز فرارسیدن درگذشت آیت الله حائری یزدی، تصریح کرد: اقدامات این عالم ارجمند در احیای حوزه علمیه قم مهمترین خدمت به اسلام بود.
وی افزود: تبدیل شدن قم به مرکز علمی جهان تشیع به دلیل زحمات با ارزش آیت الله حایری یزدی است.
اشتغال زنان در قهوه‌خانه‌ها به شان و منزلت بانوان ضربه می‌زند
حجت الاسلام زاهدی پور ضمن مخالفت صریح با اشتغال زنان در قهوه خانه‌ها و قلیان سراها ابراز کرد: اشتغال زنان در قهوه خانه‌ها به شان و منزلت بانوان ضربه می‌زند.
وی اظهار کرد: افرادی که با رواج بی بند و باری در جامعه موافق نیستند قطعا با اشتغال بانوان در این مکان‌ها مخالفت می‌کنند.
امام جمعه ماهنشان افزود: قهوه خانه‌ها و قلیان سراها برای اشتغال زنان مناسب نیست و امنیت آنان را به مخاطره می‌اندازد.


[ سه شنبه 93/6/25 ] [ 11:52 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
خودم و شما خواهران و برادران را به تقوی الهی دعوت می­کنم حضرت علی (ع) در مورد حق می­فرمائید وقتی انسان حق را برای خود سر مشق و راه قراردهد جنت برای او جلوتر از همه چیز می­شود و جهنم هم عذاب کافران است تقوا توشه ای است که انسان مؤمن برای حق و حقیقت اختیار می­کند عدالت الهی را فراموش نکنیم و نعمت های الهی را فراموش نکنیم. حدیث معراج بخاطر این است که ما در راه راست حرکت کنیم پیامبر (ص)می­فرمائید اولاً معراج اگر جسمانی باشد دو شکل وجود داشت یک عنصر اثیری را پاره کردن آسان نبود و فلک التیام پیدا نمی کرد. پیامبر (ص) سوار براق شدند کمی سیر کردند که صدایی شنیدن و خواست فریاد بزند که سکوت کرد جبرئیل نازل شد و بر من گفت نماز بخوان و ندانست که در کجا خواند دوباره سوار براق شد و گذشت کرد دوباره نماز خواندم مکان آن کوه سینا بود کوه طور بود همان جا که خداوند با موسی (ع) در آن کوه با او حرف زد و دوباره سوار براق شد دوباره جبرئیل گفت پیاده شو و نماز بخوان و جبرئیل پرسید فهمیدی کجا نماز خواندی پیامبر (ص) هنوز به آسمانها نرفته بود در جایی که حضرت مریم (س) به دنیا آمد نماز خواندن و دوباره سوار براق شد و به طرف بیت المقدس حرکت کرد و از براق پیاده شد و براق را همان جا بست که پیامبران دیگر مرکب خود را می بستند مرکب آنها با براق فرق داشت آخرین بار پیامبر(ص) بیت المقدس را زیارت کردند بیت المقدس خیلی مهم است اولین قبله مسلمانان است وارد مسجد شد و جبرائیل همراه من وارد شد حضرت ابراهیم و موسی را همان جا دیدم و دیگر پیبامبر را در آنجا بودند و به سوی من آمدند و گرد من جمع شدند آماده نماز شدیم احساس کردیم جبرائیل امام جماعت شود اما جبرائیل از دست من گرفت و به عنوان امام جماعت مرا قرار داد من بر همه امامت کردم این عظمت و بزرگی پیامبر را نشان می­دهد این جا تعارف و تشریفات وجود ندارد نشان بزرگی آن حضرت بود 3 ملائک ظروف آوردند یکی شیر بود یکی آب بود در یکی شراب بود یک لحظه صدایی شنیدم اگر آب بخوری امت تو غرق می­شوند اگر شراب بخوری امت تو از راه راست منحرف می­شوند اگر شیر بخوری امت توهدایت میشوند اولین چیزی که خوردم شیر بود. پیامبر (ص) شیر خوردند امت ایشان و خود ایشان هدایت شدند.

خطبه دوم:
خودم و شما خوهران و برادران و نماز گزاران را به تقوای الهی دعوت می کنم.
زندگی امام رضا(ع) زمینه ساز آشنایی مردم با حکومت ولایی بود
وی ضمن گرامیداشت دهه کرامت گفت: زندگی سیاسی و اجتماعی امام رضا(ع) زمینه ساز آشنایی مردم با حکومت ولایی بود.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به اینکه ولایت از آن امام رضا (ع) بود، تصریح کرد: امام رضا(ع) به دلیل خدشه دار نشدن ولایت هیچ حکمی مبنی بر ولی شدن امضا نکرد هر چند ولایت حقیقی ازآن وی بود.
وی ابراز کرد: ولایت عهدی امام رضا(ع) زمینه را برای مناظرات علمی، عقیدتی با برخی از دانشمندان مسلمان و غیر مسلمان به وجود آورد.
حجت‌الاسلام زاهدی پور فرارسیدن 17 شهریور ماه سال 57، سالروز شهادت جمعی از مردم ایران به دست ماموران ستم شاهی پهلوی را گرامی داشت.

17 شهریور به تعبیر امام (ره) ایام الله و در آن روز ملت ایران بر دشمنان پیروز شدند و لکه ننگ بر شاه و سلسله پهلوی است و روز مبارزه با بی سوادی است انقلاب ایران اسلامی انقلاب علمی و معرفتی است.

19 شهریور وفات آیت ا... طالقانی امام جمعه تهران می­باشد.

20 شهریور شهادت آیت ا... مدنی دومین شهید محراب که امام جمعه تبریز بودند ایشان خدمت های فراوانی برای نظام انجام دادند.
امام جمعه ماهنشان   ضمن هشدار به غرب در مورد وضع تحریم‌های جدید علیه ایران اظهار کرد: شکست مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 به نفع آمریکا نیست.
حسینعلی زاهدی پور امام جمعه  ماهنشان با اشاره به گذشت 10 ماه از توافقات هسته‌ای ژنو گفت: تحریم جدید آمریکا علیه ایران، مذاکرات هسته‌ای را با شکست مواجه می‌سازد.
وی یازده سپتامبر را بهانه‌ای برای حاکم کردن نظریه خاورمیانه جدید و بزرگ بر مبنای سیاست آمریکا دانست و تصریح کرد: آمریکا با اجرای نقشه شوم یازده سپتامبر و انفجار برج‌های دوقلوی نیویورک خواست هیتلریسم را در جهان ترویج کند.
امام جمعه ماهنشان ابراز کرد: آمریکای جنایتکار با انفجار برج‌های دوقلو خواست زمینه را برای لشگرکشی به عراق و افغانستان فراهم کند.
وی با اشاره به حمایت دولت آمریکا از اقدامات وحشیانه گروهک تروریستی داعش در منطقه خاورمیانه خاطر نشان کرد: امروزه داعش بلای جان آمریکا شده است.
حجت‌الاسلام زاهدی پور اظهار کرد: دولت آمریکا میلی به تاسیس حکومت شیعی در عراق ندارد و به همین دلیل از تروریست‌های منطقه به ویژه داعش حمایت می‌کند ولی خوشبختانه تا به امروز به هیچ یک از اهداف پلید خود نائل نشده است.
حوزه علمیه خواهران و برادران ماهنشان راه اندازی می‌شوند
وی از راه اندازی حوزه علمیه خواهران و برادران شهرستان ماهنشان خبر داد و افزود: امیدواریم مردم و مسئولان با کمک‌های مالی و معنوی خود سبب افتتاح مراکز فرهنگی، آموزشی و دینی در شهرستان ماهنشان شوند.
امام جمعه ماهنشان بر حمایت جدی دفتر امام جمعه ماهنشان از راه اندازی حوزه علمیه زینب کبری(س) خواهران و امام صادق(ع) برادران شهرستان ماهنشان تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همت مسئولان و مردم زمینه رشد و ترقی دینی و فرهنگی در شهرستان ماهنشان را فراهم کنیم
مسئولین محترم که احساس می­شود به روزمرگی مبتلا شدیم صبح بیا و ظهر برو باید پروژه های بنیادین انجام شود سربسته می­گویم باید دنبال ادامه پروژه های صنعتی و کشاورزی پروژه استخر ماهنشان، مسکن مهر خدمات باید ادامه پیدا کند خدمات مهم به لحاظ اقتصادی باید تحقق یابد و شهرستان را متحول کند راه سازی راه ماهنشان راه اصلی آن باید تحقق یابد.
 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.


[ شنبه 93/6/15 ] [ 10:15 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از خانواده های معظم شهدا و جانبازان در شهرستان ماهنشان دیدارکرد. سردارکرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) به همراه  ،حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ، فرمانده و مسئول دفترنمایندی وحفای سپاه ناحیه ماهنشان از خانواده معظم شهید علیرضا حسنلو و برادر شهیدان اوسطی که خود جانباز است، دیدار به عمل آورد ند.
حجت السلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان دراین دیدار با توجه به فرمایشات رهبری وامام راحل اظهارکرد: شهدارایادکردن کمتراز شهادت نیست وهمچنین امام راحل فرمودند : خانواده های این شهدا چشم وچراغ این ملت هستند .
وی باشاره به آیات وروایات مقام وجایگاه شهدارا گرامی دانست واظهارکرد: اهل بیت علیم السلام همگی به مرگ شهادت از دنیا رفتند واین نشان از جایگاه رفیع شهادت می باشد .
امام جمعه ماهنشان گفت: قدر این خانواده های شهدارا بدانیم ،قدراین همه نعمت وآرامش وامنیت رادانسته وادامه دهندگان راه امام وشهدا باشیم .
سردارکرمی فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان هم دراین دیدار به مقام شامخ شهدا ارج نهاده وخطاب به خانواده های شهدا وجانبازان گفت: شما وشهدا افتخارآفرینان این مرزو بوم هستید چرا که با لبیک به فرمان امام راحل مسیر بلندی را انتخاب کرده وبه خاطر حفظ انقلاب اسلامی از جان عزیران وجان خودگذشتید تا این پرچم پرافتخارایران سربلندبماند.
وی اذعان داشت : خاطرات دوران دفاع مقدس را ضبط ومنتشرکرده تا جوانان امروزی از حال وهوای جوانان دوران جنگ باخبربوده ومسیر خوبی را برای زندگی انتخاب کنند وهمچنین رشادت هاو جانفشانی های این رزمندگان که حتی درسنین پایین به این درک مهم رسیده بودندتا از وطن دفاع کنند ماندگارباشد


[ شنبه 93/6/15 ] [ 10:13 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
دردیدار فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان وجمعی از مسئولین سپاه ناحیه ماهنشان به مناسبت دهه کرامت با امام جمعه این شهرستان برهمکاری وحمایت یکدیگر تأکید شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان  ،در دیدار مسئولین سپاه با امام جمعه اعلام شد : ولایت فقیه در جامعه اسلامی از جایگاه اصلی و ولایت، از جایگاه بلند اعتقادی ومحتوای عمیق ارزشی برخورداربوده واز ذخایر و گنجینه‏ های نهفته درون عالَم وآدم حکایت می‏کند.
دراین دیدار اعلام شد : دشمن درتلاش وتخریب نظام اسلامی و ولایت است که ما با همکاری ووحدت وبا اصول ومنطق از نظام اسلامی دفاع کرده ودر رونق وکیفیت بخشی به شجره طیبه بسیج تلاش کرده ودربرابردشمنان اسلام وولایت ایستادگی می کنیم .


[ شنبه 93/6/15 ] [ 10:11 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

خطبه اول: خودم و شما نمازگزاران برادران و خواهران را به تقوای الهی دعوت می­کنم زیباترین لباس عبارت اند از تقوا در ارتباط با معراج رسول الله مطالبی عرض شد رسیدیم آنجا که رسول الله با براق حرکت خود شروع کرد پیامبر (ص) می­فرمایند: منادی صدا کرد مرا.که جواب ندادم .منادی ازسمت چپ مرا صدا کرد جوابی ندادم سمت او توجهی نکردم زنی مرا صدا کرد که بی حیاء و بی حجاب بود همه زینت­ها را هم داشته یا محمد به طرف من نگاه کن تا حرفی بزنم باز هم توجه نکردم یک صدایی شنیدم باز هم گوش نکردم جبرئیل آمد گفت یا محمد نماز بخوان .نماز خواندم. جبرئیل فرمود یا رسول الله در راه چه کسانی را دیدی پیامبر(ص) فرمودند منادی مرا صدا کرد توجهی نکردم. جبرئیل فرمود منادی اول مسیحیت بود اگر توجه می­کردی امت تو بعد از تو به مسحیت گرایش پیدا می­کرد منادی دوم یهودیت بود اگر جواب می­داد امت تو بعد از تو به یهودیت گرایش پیدا می­کرد منادی سوم زنی بی حیاء و بی حجاب همان دنیا بود که می­خواهد انسانها را آلوده کند تمام زینت­های خود را به نمایش گذاشت در حالی که عجوزه ای بی ارزش است یک سوال از امت رسول الله کسی نیست یا نبود که دنبال مسحیت یهودیت دنیا برود. رسول ا... یکی از انبیاء است غیر از اینکه پیامبر است امام هم محسوب می­شود مقام امامت بالاتر از نبوت است بالاترین امام وجود نازنین رسول ا... است پس مقام نبوت و مقام امامت ایشان بالاست آن چیزی که مهم است انسانهایی مثل ملک عبدا...شیوخ عرب به طرف یهودیت، مسحیت تمایل دارند به بهانه های مختلف، ارتباط برقرار می­کنند اما این به آن معنا نیست که یهودیت را قبول دارند دنیا استفاده می­کنند امام علی (ع) فرمودند این دنیا به اندازه آب بینی بز هم ارزش ندارد چون امام شد رسول ا... است یک نفر پیدا می­شود می-گوید به غزه کمک کنیم نفری پیدا می­شود می­گوید به مردم کاری نداشته باشید هر کس بخواهد می­دهد مردم را بلند نکن دیگران را خجالت نده گاهی اوقات سیاستمداران هم اینطور حرف می­زنند اگر انسان عاشق خداوند باشد خداوند همه چیز می-دهد.

خطبه دوم :

خودم و شما نمازگزاران برادران و خواهران را به تقوای الهی دعوت می­کنم بهترین خصلت آن چیزی که خداوند فرموده انجام دهیم بعضی عارفان حتی سلام کسی را جواب نمی دهند عرفان کیهانی خود را می نامند .می­خواهی قوی باشی به خدا توکل کن .کفایت می­کند .خداوند توفیق دهد مردم شهرستان ماهنشان خانه هایتان آباد خدا دل خوشی دهد انصافا سنگ تمام گذاشتید سومین بزرگوار مردم شهید پرور ماهنشان آقایی کردید در محضر شهداء هیچ وقت شرمنده نشوید مسئله بعدی: هویت ایران اسلامی وابسته به شهداء است دفاع از شهداء و تکریم شهداء دفاع از شناسنامه ایران بودن و ولایی بودن است هر کس عاشق ولایت نیست از انسانهای پاک نیست داخل حیوانات است مثال اکمل آنهایی هستند که به ولایت معتقد نیستند اما شناسنامه شناسنامه ولایت و شهادت است هرکس دورشد به شهادت وعزت نمی تواند برسد تبریک عرض می­کنم انهدام پهپاد اسرائیلی که به صهیونیست اثبات کرد فضای ایران اسلامی برای دشمنان نا امن است خواستند امتحان کنند در این امتحان ایران اسلامی سر فراز و دشمنان ایران در ذلت و خواری هستند چه رژیم صهیونستی و چه عرب ابله و نادانی که عزت و توانمندی جوانان بسیجی و سپاه غیور ارتش جوانمرد ایران اسلامی را متوجه نشده اند می­خواستند ضربه بزند.

تیرشان به سنگ خورد رسوا بودند رسواتر شدند که هم زمان شد با پیروزی مقاومت فلسطین که همه خوشحال شدند از اهدام پهپهد و شکست اسرائیل غاصب شکر کنیم.

سالروز تأسیس پدافند هوایی را خدمت همه دلاورمردان که در این عرصه کار می­کنند چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ حضور در عرصه تبریک عرض می­کنم

رئیس جمهور دولت دیداری داشتند با خانواده شهداء دولت الحمدا... روشی که دارند حضور در خانواده های شهداء جانبازان است که تکرارهم شود بسیار امری اخلاقی و رفتاری قابل تقدیر و ستایش است این هفته به مناسبت هفته شهدای دولت دیدار داشتند نکته ای فرمودند دولت استقبال از نصیحت و امر به معروف دارد ان انشاا... مسئولین زیر مجموعه دولت ما سر لوحه امور خود قرار دهند ان انشاا... مردم خیر خواه باشند مسئولین بزرگوار هرچه قدر بخواهیم از نصیحت استفاده کنیم رمز ماندگاری و پیروزی برای انتصاب و مسئولین است

7 شهریور ماه 2 ذی القعده انفجار ترویستی حضرت امیر(ع) است شهادت سید باقر حکیم است تسلیت عرض می کنیم و محکوم می­کنیم.

8شهریور انفجار دفترنخست وزیر به دست منافقین و شهادت شهید باهنر و رجایی است تبریک و تسلیت عرض می کنم . منافقین احساس می کنند دو نفر از سرمایه ها را از بین ببرند البته سرمایه های گرانبها بودند اما سرمایه های دیگری اتفاق افتاد شهید باهنر و رجایی الگو برای دولتمردان است برای مردم دولت باهنر و رجایی تبدیل به آرمان شده است . رهبر معظم انقلاب فرمودند راه شهید رجایی و باهنر دولت شهید باهنر و رجایی برای آیندگان باید الگو وماندگار باشد .خداوند انشاالله دولت فعلی مسولان را موفق کند .در ارتباط با غزه تبدیل شد به این آیه قرآن کریم یاری گران دین خدا را خداوند خود یاری می کند . قبول کردند که در این جنگ شکست خورده اند این جنگ و پیروزی مقاومت از یک جهت اهمیت داشت این است که امکانات نا برابر بود طرف فلسطینی نه تنها امکانات زیاد بلکه امکانات اولیه مشکل دارد و به لحاظ تجهیزات انسانها ارتش منهجم هیچکدام نبود . یک ارتش 4یا5 دنیا را شکست دادند عظمتی بالاتر از این هست با تمام نابرابری ها با تمام ظلم ها و بی عدالتی ها که جامعه بین الملل بوجود آورد به مردم فلسطین از طرفی رژیم صهیونیستی اغاز گر جنگ بود گناه بالاتر بود در برابر چند جوان سنگ بدست نتوانستند دوام بیاورند شکست خوردند چرا فلسطین پیروز شد ایمان به خداوند، اسرائیل اعتقادات خرافی و باطل و وحشی گرانه و نژاد پرستانه، نقطه مقابل هم 180 درجه تفاوت یک طرف نور یک طرف ظلمت اما مسئله بعدی عامل پیروز فلسطین بود ملت فلسطین یک دست مسلمان، متعلق به سرزمین، حتی با نگاه جامعه شناسی تحقیق کنیم جامعه رژیم صهیونیستی جامعه ای به نام اسرائیل نسبت انسانهای حاشیه نشین، مهاجر، انسانهایی که از اقسا نقاط دنیا از هر گوشه ای آمده اند به سرزمین تعلق خاط ندارند نقاط مشترک هم ندارند چون هر کدام به یک یهودیت اعتقاد دارند انسجام ندارند سرزمین ندارند سرزمین و دین مشترک عامل انسجام است انسانهای زبون وقتی می بینند کمی نا امنی می­شود می روند به کشور های دیگر آرام شد برمی­گردند اروپای بدبخت نفهمیده که رژیم اشغال گر قدس را تحریم کردند این یک شوک وارد شد.

 


[ شنبه 93/6/8 ] [ 9:55 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان و مسئولین ادارات غبارروبی، عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا گلگون‌کفن انقلاب اسلامی شهرستان و شهدای گمنام را به جا آوردند.به گزارش اوج بیداری : این مراسم با حضور امام جمعه ماهنشان ، مسئولین و رواسای ادارات ، فرماندهان و پرسنل نظامی و انتظامی سطح شهرستان برگزار شد و طی این مراسم شرکت کنندگان ضمن غبار روبی و عطر افشانی آرامگاه پاک شهدا و قرائت قرآن و فاتحه، با آرمان‌های والای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند. 


[ شنبه 93/6/8 ] [ 9:37 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مراسم تکریم وبزرگداشت والای حضرت معصومه (س) ومعرفی الگوی مناسب به دختران مسلمان وبه منظور ارتقاءسطح بینش و بصیرت دختران جوان درخصوص حفظ حرمت عفاف و حجاب برگزارشد.
حجت السلام زاهدی پور امام جمعه ماهنشان دراین مراسم به نقش واهمیت دختران جوان درامنیت اخلاقی وسلامت جامعه وجایگاه حضرت معصومه (س) اشاره نمود
وی اظهارکرد: جایگاه ایشان بسیاررفیع و والاتروتمام شیعیان به شفاعت ایشان وارد بهشت خواهندشد،ودراین راه دختران مسلمان می توانند حضرت معصومه(س) رابه عنوان الگوی زندگانی خویش قراردهند.
امام جمعه ماهنشان گفت: برای ازبین بردن نظریه های غربی وحاکم کردن نظریه های دینی نیاز است فاطمی بوده و افکاروراه  وروش زندگانییمان  مثل ایشان باشد .
شایان ذکراست : دراین مراسم ضمن سخنرانی اجرای گروه سرود نونهالان ،مولودخوانی ، اهدای جوایز به اسامی معصومه ، تجلیل از نخبگان بسیجی برگزاری مسابقه ازمتن سخنرانی برگزارشد.[ شنبه 93/6/8 ] [ 8:46 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مراسم تدفین نخستین شهدای گمنام ماهنشان با حضور مدعوین، مسئولان و مردم ماهنشان درمزار شهدای گمنام برگزار شد.  گفتنی است : حجت السلام زاهدی پور امام جمعه ماهنشان وحجت السلام موسوی امام جمعه موقت زنجان درمراسم تدفین شهدای گمنام هریک به مباحثی درمورد مقام وجایگاه شهدا وشهادت پرداختند.

لازم به ذکراست : سردارکرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان که خودیکی از یادگاران دفاع مقدس است دراین مراسم حضور به هم رساند.

شایان ذکراست: مراسم تشییع وخاکسپاری دوتن از شهدای گمنام با حضور پورشورمردم ماهنشان وبا مداحی ومرثیه سرایی از مسجد ولیعصر تا پارک ملت برگزارشدوبا تدفین شهدای گمنام در پارک ملت سابق این مکان به گلزار شهدا تبدیل شده  و با طراحی سازه و اقداماتی که انجام شده است پارک ملت رسما به عنوان گلزار شهدا شناخته می‌شود. قبل از تدفین شهدا مراسم اقامه نماز شهید برپا شد و اقامه نماز جمعه نیزدر مسجد جامع شهرستان ماهنشان برگزار گردید.

گفتنی است : درحاشیه مراسم تشییع، احسان شربت وخرما ونهاربعداز اقامه نماز جمعه به نیت شهدا ی گمنام احسان شد.


 


[ یکشنبه 93/6/2 ] [ 10:52 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

شب وداع با شهدای گمنام +عکس


[ یکشنبه 93/6/2 ] [ 10:49 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 3
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555555