http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

جلسه مدیران ،معاونان و مسئولان دفاتر ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان ضمن خیر مقدم گویی به اعضای محترم ستاد، در ادامه سیاستگذاری کلی در ارتباط با نماز جمعه عنوان کردند و افزودند مردمی کردن هر چه بیشتر ستاد و واگذاری مسئولیت های به نوجونان و جوانان جهت مانوس کردن با نماز جمعه را متذکر شدند.
در پایان جلسه تصمیمات مقتضی انجام گرفت و همچنین نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد.

 


[ شنبه 89/11/9 ] [ 8:34 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

استاندار زنجان با حضور امام جمعه شهرستان ماهنشان از چند طرح عمرانی شهر دندی بازدید کردند.
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور  امام جمعه شهرستان ماهنشان با حضور دکتر رئوفی نژاد استاندار زنجان سالن ورزشی چند منظوره غدیر شهرداری دندی  کلنگ زنی شد و بلوار 24 متری انقلاب شمالی خیابان آزادگان این شهر به بهره برداری رسید.
همچنین از پروژه در دست احداث سد مراش و برخی پروژه های دیگر بازدید به عمل آمد


[ دوشنبه 89/11/4 ] [ 11:5 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان 1/بهمن/89 به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد.
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در خطبه اول نماز،  نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کردند و در ادامه افزودند تقوا ترکیبی از ایمان وعمل صالح است ایشان  حدیثی قدسی  از خداوند  که به پیامبراکرم (ص) فرمودند که به فقرا محبت بکن  و به مجلس فقرا برو و مشکلات آنها راحل کن چرا که فقیران  دوستان من هستند. همچنین افزود فرهنگ ما باید دستگیری از مستمندان باشد تا مشکلات جامعه حل شود.
امام جمعه ماهنشان در خطبه دوم  نماز به مناسبت های هفته اشاره کردند و یکم بمهمن ماه  اعدام انقلابى حسنعلى منصور توسط شهید بخارایى که این بزرگوار شهدا مخصوصاً  فدایان اسلام  واقعاً نقطه عطفی هستند در تاریخ انقلاب ما و برما وظیفه است که یاد و نام آنها را در  دلمان زنده نگهداریم. 
  
در ادامه 4  بهمن ماه اشغال نظامى فرودگاه مهرآباد به دستور بختیار براى جلوگیرى از ورود حضرت امام«ره»
را ارزیابی کردند. 
ایشان همچنین 5 بهمن اربعین حسینى (روز زیارتى مخصوص حضرت سیدالشهداء«ع»)  را عنوان کردند و افزودند نماد دینی را احیا بکنیم که اربعین نماد دینی و احیای قیام حسینی توسط حضرت  زینب کبرا (س) بود.  
امام جمعه ماهنشان همچنین به مسئله نشست در استانبول اشاره کردند و افزودند با شهید کردن شهید شهریاری ها  و علیمحدی ها نتوانست هیچ غلطی بکنند. و از این بعد هم نمی توانند هیچ غلطی انجام دهند. 
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور همچنین سفر استاندار محترم به شهر دندی راگامی موثر برای حل مشکلات شهردندی  و ماهنشان ارزیابی کردند.
ایشان همچنین در پایان ضمن تشکر از مردم  و مسئولین نماز جمعه را نماد  وحدت دانستند و افرودند هدف دشمن این است که نماز جمعه یا تعطیل شود و یا به صورت  تشریفات صورت گیرد.
ایشان همچنین دین  و نماز را متن زندگی دانستند و افزودند اگر می خواهیم مشکلات مادی  و سیاسی  و اجتماعی حل شود حضور در نماز جمعه است  و اگر نماز جمعه را تقویت کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

 


[ شنبه 89/11/2 ] [ 11:48 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش ماهنشان در 28/دی/89 با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد.


[ چهارشنبه 89/10/29 ] [ 11:32 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش بخش انگوران در 27/دی/89 با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد.


[ دوشنبه 89/10/27 ] [ 12:21 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان 24/دی /89 به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد.
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در خطبه اول نماز نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کردند و در ادامه به مسئله تقوا الهی پرداخته و افزودند باید در مسیر تقوا حرکت کنیم که راه سعادت وخوشبختی همان تقوا است که در ادامه افزودند هدایت جامعه مهمترین اهداف پیامبران وامامان بود.
ایشان همچنین به اهمیت و هدایت فلسفه تقوا پرداخته وافزودند تنها راه و مسیر برای نور الهی هب الهی است که در این مورد به حدیثی از امام صادق (ع) اشاره کردند و ماهجرای وهب را عنوان کردند.
ایشان در ارتباط با 27 سالروز شهادت حجت الاسلام نواب صفوی و یاران ایشان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره این مجاهد نستوه که می­فرماید: (( باید گفت که اولین جرقه های انگیزش انقلاب اسلامی به وسیله نواب در من به وجود آمد و هیچ شکی ندارم که اولین آتش را در دل ما نواب روشن کرد))، نواب صفوی ویاران ایشان را الگوی ناب و شایسته برای جوانان دانسته و از آنان خواستند با الگوگیری چنین شخصیت های برجسته مسیر الهی را طی کرده و برای خود و مملکت افتخار آفرین باشند.
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور با اشاره به برخی رفتارهای ناهنجار مسئولان شهرستان، به آنان هشدار دادند که مراقب رفتارهای خود بوده و زمینه بدبینی مردم را نسبت به نظام و رهبری ایجاد نکنند که در این صورت رفتارهای ساختار شکن  آن ها را  به صورت موردی در تریبون نماز جمعه افشا خواهد نمود.
امام جمعه ماهنشان با تأکید بر ادامه اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها  از عدم حمایت دولت از دفاتر امام جمعه در ارتباط با بنزین، به شدت انتقاد کرده و افزودند از دولت دهم انتظار می رود به دفاتر ائمه جمعه توجه بیشتری داشته باشند.
ایشان تأکید کردند که اصولاً یکی از شاخصه های مهم اصولگرایی ولایت پذیری، حمایت از دفاتر ائمه جمعه می باشد.

 

 


[ شنبه 89/10/25 ] [ 11:12 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

همایش خانواده نبوی


[ جمعه 89/10/24 ] [ 2:26 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
[ جمعه 89/10/24 ] [ 2:23 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

کودکان مهدکودک ماهنشان با حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان دیدار کردند.


[ چهارشنبه 89/10/22 ] [ 8:33 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

  خطبه های  نماز جمعه این هفته مورخه 17/10/89 به امامت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در خطبه اول نماز نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کردند و در ادامه به کشف حجاب توسط  توسط رضاخان پهلوی پرداختند و در ارتباط با حجاب  افزودن که خداوند متعال به پیامبر (ص) فرمودند ای پیامبر به زنان خود و زنان دیگر مؤمنان بگو که حجاب خودشان را حفظ کنند و در حضور نامحرمان بدون حجاب ظاهر نشوند. ایشان همچنین بی حجابی را در حقیقت گناه و انحراف علنی عنوان کردند که موجب تضعیف ارزش ها و هنجارهای جامعه دینی می­گردد. افزودند هرکس حجاب را انکار کند،  مرتد شناخت می­شود. برهمین اساس از مسئولان فرهنگی انتظار می رود تلاش بیشتری را در ارتباط با ترویج حجاب و مبارزه با بی حجابی مصروف سازند.  
امام جمعه ماهنشان در خطبه دوم نماز جمعه به مناسبت های هفته اشاره کردند و 18 دی ماه و20 دی ماه  فرار رسیدن سالروز ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) و حضرت امام موسی کاظم (ع) را تبریک گفتند ایشان همچنین 20 دی ماه تشکیل شوراى انقلاب به فرمان حضرت امام خمینى (ره) که این نشانه اهمیت این شورا و اهمیت ولایت فقیه که با درایت و هوش سیاسی امام تشکیل داده شد.
همچنین حجت الاسلام زاهدی پور ضمن اشاره به هدفمندکردن یارانه ها و مطلوب بودن اصل قانون مردم را به صرفه جویی و مدیریت مصرف دعوت کرده و خاطر نشان کردند که صرف جویی خاص مردم نبود و لازم است خود دولت نیز در هزینه های خود نهایت صرفه جویی را داشته باشد؛  از این رو برگزاری همایش های غیر ضروری و پر هزینه که در مکان هایی مانند کیش انجام می شود، به ویژه همایش ایرانیان خارج از کشور که قرار است از سوی مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شود به هیچ وجه همسو با قانون هدفمند کردن یارانه ها نمی باشد. اصولا حضور آقای مشایی در دولت وصله ناجور برای اصولگرای به شمار می رود.

 

 


[ دوشنبه 89/10/20 ] [ 9:24 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 2
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555554