http://
سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

لوازم التحریر و بسته های فرهنگی از طرف آستان قدس رضوی با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه شهرستان ماهنشان و رابط نماینده دفتر آستان قدس رضوی در ماهنشان به دانش آموزان روستای کردی اهدا شد.
امام جمعه شهرستان ماهنشان با بیان اینکه در دین اسلام همواره بر تحصیل علم و تهذیب تاکید شده است گفت: با توجه به  احادیث و روایات فرواوانی که از طرف ائمه اطهار ع هست، آنها علم آموزی را برترین عبادت برای مومنان دانسته اند.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: بنابراین دانش آموزان همواره با الگو گیری از زندگی ائمه اطهار تلاش خود را در راه تحصیل مضاعف کنند.
وی با اشاره به اینکه این هدیایا از طرف  آستان قدس رضوی تامین شده است، افزود: وجود آستان قدس رضوی در کشور ایران یکی از موهباتی است که شامل این ملت شده و همواره حامل مالی،اقتصادی و فرهنگی مردم بوده است.

9610611

961069

961067

961064

961061


[ شنبه 96/10/9 ] [ 7:49 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
حجت الاسلام و المسلمین  زاهدی پور در خطبه این هفته نماز جمعه اظهار داشت: اگر چه در فتنه 88 خسارات فراوانی به ایران اسلامی وارد شد، اما حماسه 9 دی با حضور حماسی مردم، به یک فرصت تبدیل کرد، فتنه 88 موجب شد تا دشمنان این نظام بهتر شناخته شوند.
وی افزود: نهم دی زنگ رسوایی و بی‌آبرویی دشمنان این نظام و سگ‌های کاسه لیس بی‌اراده غربزده داخلی را به صدا درآورد.
خطیب جمعه شهرستان ماهنشان گفت: از طرفی حماسه نهم دی نشان داد که مردم ایران بیدارند و نظام اسلامی بیدی نیست که با باد فتنه لرزه بر اندامش بیفتد.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: نهم دی تلخی‌های فتنه را به شیرینی تبدیل کرد و نتیجه را آن گونه رقم زد که خواست نظام، رهبری و ملت غیور ایران بود.
وی افزود: پیام تاریخی امام راحل به گورباچف و برخورد مبتنی بر عزت ایشان با هیئت دیپلماتیک اعزامی از سوی شوروی سابق به عنوان یک ابرقدرت جهانی، نمودی دیگر از عظمت و جایگاه کم نظیر نظام و ایران اسلامی است.
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت:روزی بود که استعمارگران برای ایران نسخه می‌نوشتند و نسخه‌ آن‌ها اجرایی می‌شد. امروز این اسلامی است که در منطقه و حتی در جهان به یک قدرت تأثیرگذار و تعیین کننده تبدیل شده است. امروز بسیاری از معادلات و رفتارهای سیاسی معطوف به عملکرد ایران اسلامی است.
حجت الاسلام زاهدی پوراظهارداشت: فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نشان می‌دهد که بصیرت در تمامی مراحل عملکرد لازم و ضروری است؛ به ویژه برای کسانی که جایگاه‌های حساس سیاسی و اجتماعی دارند.
وی افزود: همه ما به ویژه کسانی که جایگاهی دارند، باید مواظب باشند خواسته یا ناخواسته خواست دشمن را اجرا نکنند. و این همان بصیرت است که لازمه یک حرکت سیاسی درست است.
امام جمعه شهرستان ماهنشان با تسلیت رحلت خانم فاطمه معصومه س گفت: حضرت معصومه نابترین و زلال‌ترین الگوی دختران جوانی است که به دنبال انسانیت می‌گردند. آن بانوی بزرگوار مصداقی عظیم از این حدیث شریف نبوی است که ان الله یحب الشاب الذی یفنی شبابه فی طاع? الله، خداوند دوست دارد جوانی را که جوانی اش را در مسیر اطاعت و بندگی خدا قرار دهد.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: حضرت معصومه همین کار را انجام داد و به شکلی شهادت گونه از دنیا رفت.
و به جایی رسید که زیارتش همسنگ زیارت امام معصوم علیه السلام و موجب وجوب بهشت بر زائر است. تنها امامزاده‌ای که زیارتنامه‌اش از سوی امام معصوم (ع) صادر شد.


438313465_200154

 

 


[ شنبه 96/10/9 ] [ 7:44 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

رئیس و کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کردند.


[ چهارشنبه 96/10/6 ] [ 1:50 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

رئیس و کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماهنشان به مناسبت روز راهداری با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کردند.


[ شنبه 96/10/2 ] [ 12:24 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 اعضای کانون مداحان ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کردند.


[ شنبه 96/10/2 ] [ 10:27 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 آقای اصفهانی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کزدند.


[ شنبه 96/10/2 ] [ 10:22 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

بازدید و پیگیری ححت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان و مؤسس مدرسه علمیه زینب کبری (س) از مراحل احداث ساختمان مدرسه علمیه زینب کبری (س) ماهنشان 


[ شنبه 96/10/2 ] [ 10:14 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
حجت الاسلام زاهدی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهارداشت: نمایندگان مجلس با غفلت تمام و قیاسیی مع الفارق، این مصوبه را تصویب کردند، این در حالی است که نه خود مجلس که اقلیت‌ها در آن در اقلیت بوده و امکان افزایش عضو ندارند و هم نحوه اداره مجلس که مصوبات آن از فیلتر شورای نگهبان رد می‌شود، قابل مقایسه نیست.
وی افزود: تأسف‌بارتر آن که بر اساس این مصوبه شرط حضور اقلیت‌های دینی حتی در شورای اسلامی التزام عملی به اصول دین خودشان است،‌ و این شبیه همان چیزی است که در اصلاحات شاهنشاهی به نام انجمن‌های ایالتی و ولایتی مصوب شد و شرط اسلام را از انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان، حذف و سوگند به کتاب‌ اقلیت‌های دینی را جایگزین سوگند به قرآن کردند.
خطیب جمعه ماهنشان گفت: ای کاش نمایندگان مجلس کمی هم از این دغدغه و شور را در ارتباط با احکام اسلام و یا معیشت و زندگی مردم داشتند. این در حالی است که در همین کشور چند میلیون انسان زیر خط فقر یا مسکین داریم و دریغ از مصوبات دو فوریتی در این زمینه، و ای کاش نمایندگان در ارتباط با اسلام و بودجه‌های فرهنگی هم شبیه این دغدغه‌ها را داشتند.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید پاسخگوی این سؤال باشند که اگر روزی با هر روشی اقلیت‌ها توانستند، اکثریت را هم به دست بیاورند، شوراهای اسلامی شهر و روستا چگونه عهده‌دار ترویج سبک زندگی اسلامی را خواهند داشت؟
وی افزود: مگر نمایندگان مجلس سوگند یاد نکرده‌اند، که پاسدار حریم اسلام باشند؟ این است دفاع و پاسداری از حریم ولایت؟
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: امام خمینی (ره) در ارتباط با تصویب لایحه انجمن‌های ایالتی و ولایتی خطاب به نخست وزیر رژیم پهلوی می‌فرمایند: گمان کردید ممکن است در مقابل قرآن کریم و قانون اساسى و احساسات عمومى قیام کرد. علماى اعلام قم و نجف اشرف و سایر بلاد تذکر دادند که تصویبنامه غیر قانونى شما بر خلاف شریعت اسلام، و بر خلاف قانون اساسى و قوانین مجلس است.
حجت الاسلام زاهدی پور در ادامه فرمایشات امام راحل اظهارداشت: اگر گمان کردید مى‏شود با زور چند روزه قرآن کریم را در عرض «اوستا» ى زرتشت، «انجیل» و بعض کتب ضاله قرار داد، و به خیال از رسمیت انداختن قرآن کریم، تنها کتاب بزرگ آسمانى چند صد میلیون مسْلم جهان، افتاده‏اید و کهنه‏ پرستى را مى‏خواهید تجدید کنید، بسیار در اشتباه هستید.
وی با اشاره به حماسه 9 دی و فتنه 88 افزود: نقطه عطف انقلاب و نظام اسلامی است و نباید فراموش شود. فتنه 88 اصل نظام و بلکه اصل اسلام و قرآن را هدف قرار داده بود. عاشورا مهد انقلاب و احیاگر اسلام بود و فتنه گران نیز با درک همین واقعیت، عاشورا و محرم را هدف قرار داده بودند.
حجت الاسلام زاهدی پور با اشاره به شنبه 2 دی 4 ربیع‏الثانى‏، اظهارداشت: حضرت عبدالعظیم حسنی به عنوان فقیه اهل بیت علیهم السلام، مظهر بصیرت و ولایتمداری بود. و از این روست که زیارت ایشان همسنگ زیارت سرور و سالار شهیدان حساب می‌شود.


[ شنبه 96/10/2 ] [ 10:7 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]


.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 295
بازدید دیروز: 694
کل بازدیدها: 445796