http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

جلسه درس اخلاق شهرستان ماهنشان با حضور مسئولین ادارات شهرستان در دفتر امام جمعه ماهنشان برگزار شد.

.


[ دوشنبه 91/10/25 ] [ 9:32 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد.


[ یکشنبه 91/10/24 ] [ 1:51 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
در ایام پایانی ماه صفر که ایام حزن و اندوه خاندان پیامبر (ص) است، نماز گزاران شهرستان ماهنشان دعای زیارت پیامبر اکرم (ص) از راه دور را قرائت کردند.


[ یکشنبه 91/10/24 ] [ 1:49 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

دومین جلسه ستاد راهبردی سواد آموزی شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان برگزارشد.


[ سه شنبه 91/10/19 ] [ 9:33 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در روز دوشنبه مورخه 18/10/91 از اداره کار ماهنشان دیدارکردند.


[ سه شنبه 91/10/19 ] [ 8:38 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان برگزارشد.


[ سه شنبه 91/10/19 ] [ 8:31 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
خطبه اول:
حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی افزودند: انسان دارای دو بعد حیوانیت و ناطقیت دانسته و تاکید کرد، فلسفه بعثت و نبوت و نزول کتاب های آسمانی رشد و بالندگی بعد دوم یعنی ناطقیت انسان بوده و تقوا تامین کننده این هدف است.
خطبه دوم:
امام جمعه ماهنشان در این خطبه نیز خود و برادران و خواهران نمازگزار را به تقوای الهی دعوت کردند و گفتند:
خون شهیدان انرژی هسته ای آبیاری کننده درخت عزت ایران اسلامی است و همواره باید قدردان خانواده های آنها بود و راه این شهدا را ادامه داد.
وی از انرژی هسته ای به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تامین پیشرفتهای جامعه یاد و اظهار کرد: پیشرفتهای امروز هسته ای کشور به رنگ خون شهدای هسته ای است.
حجت الاسلام زاهدی پور سنت حسنه وقف را عامل دوام و بقای فرهنگ دینی و قرآنی خواند و بر اهتمام جدی مردم و مسوولان مربوطه در حفظ موقوفات موجود و افزایش موقوفات جدید تاکید کرد.
امام جمعه ماهنشان با تاکید بر رعایت حجاب و عفاف در جامعه، گفت: تجارب نشان داده که عدم رعایت این مقوله نه زمینه ساز بسیاری از انحرافات بوده بلکه جامعه را بسوی اضمحلال هدایت می کند.
وی با بیان این که اربعین حسینی و قرائت زیارت اربعین در این روز بیانگر فلسفه قیام امام حسین(ع) است، خاطرنشان کرد: قرائت زیارت اربعین یکی از نشانه های مومنین است و هم چنین عموم مردم باید مساله امر به معروف و نهی از منکر را مدنظر خود قرار دهند.

تقدیر از نوجوانان در نماز جمعه


[ سه شنبه 91/10/19 ] [ 8:12 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

سالروز گرامیداشت حماسه 9دی شنبه مورخ 9/10/91در مسجد ولی عصر (عج)باحضور اقشار مردم، بسیجیان و باسخنرانی حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزارشد در این همایش حجت الاسلام و المسلمین  زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان عنوان کردند. احیای سالروز حماسه نهم دی قطعاعبادت است و شعائر الهی و پرچم های الهی را زنده نگه داشتن نشانه تقواست ،این روز،روز بصیرت و بینایی چشم دل محسوب می شود که بصیرت بدون تقوا امکان پذیر نیست. وی خاط نشان کرد:کتاب قرآن برای هدایت انسانهای باتقوا محسوب می شود هرکس تقوا نداشته باشد هدایت نمی شود و بدین صورت بصیرت هم نخواهد داشت .حجت الاسلام زاهدی پور بیان کرد:نور بصیرت بدون ولایت امکان پذیرنیست .انسانهایی بصیرت را بدست می آورندکه هدی للمتقین اند.پس بصیرت عامل حیات جامعه است همچنان که بی بصیرتی عامل ممات جامعه است .قرآن و ولایت عامل بصیرت است و بسیار حیاتی و بسیار هنرمندانه است که انسان در شرایط مختلف جامعه راه و چاه و بی راهه را بشناسند مخصوصا در زمان فتنه این مقام مسئول افزود : بهترین عامل پیروزی 9دی دشمن شناسی ودوست شناسی می باشد. ایران اسلامی در 9دی سال 88نشان دادبا بصیرت و با وحدت و پیروی از ولی امر زمان که در برابر حربه های دشمنان می شود ایستاد .وی تصریح کرد : بصیرت و دشمن شناسی بی ولایت ممکن نیست، مردم ایران در 9دی حماسه دشمن شناسی آفریدند. و آنهایی که از حماسه 9دی عقب ماندند بخاطر این بود که دشمن شناس و با بصیرت نبودند،حماسه دشمن واهمیت دشمن شناسی بالاتر از دوست شناسی است .امام جمعه شهرستان اشاره کرد: وظیفه مادراین زمان این است که دشمن شناسی را در جامعه رواج داده و با بصیرت و پیروی از مقام عظمای ولایت حرکت کنیم.


[ یکشنبه 91/10/10 ] [ 9:28 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت هفته ثبت احوال کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کردند.


[ یکشنبه 91/10/10 ] [ 9:21 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت سالروز حماسه 9  دی کارکنان آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 


[ شنبه 91/10/9 ] [ 10:49 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 8
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555560