http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

جلسه ای به مناسبت سالروز پنجم مرداد با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان و اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان برگزارشد.


[ چهارشنبه 91/4/28 ] [ 8:29 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی امام جمعه شهر دندی به همراه برخی از مسئولین باحجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور  امام جمعه شهرستان ماهنشان دیدار کردند.


[ چهارشنبه 91/4/28 ] [ 8:23 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

کارکنان اداره فنی و حرفه ای شهرستان ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان دیدار کردند.


[ شنبه 91/4/24 ] [ 1:11 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان اقامه شد.


[ شنبه 91/4/24 ] [ 1:10 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
خبرگزاری فارس: نماز گذرنامه ورود به دایره ولایت است

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام زاهدی‌پور ظهر امروز در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان ماهنشان با اشاره به برخی از روایات نقل شده در زمینه اقامه نماز و اهمیت آن در اسلام اظهار کرد: امام صادق (ع) نیز تاکید بسیاری بر نماز داشته و می‌فرمودند: شفاعت ما به کسی که نماز را سبک می‌شمارد، نمی‌رسد.

وی خاطر نشان کرد: نماز یکی از ارکان مهم دین بوده و در آیات و روایات قرآنی نیز تاکید بسیاری بر ادای این فریضه شده است.

امام جمعه ماهنشان در ادامه با تاکید بر اهمیت دادن به نماز در ادارات استان اضافه کرد: باید در ادارات نسبت به اقامه نماز اول وقت اقدام شده و این فرهنگ در ادارات استان جاسازی شود.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت نماز و رابطه آن با ولایت افزود: نماز گذرنامه ورود به ولایت است.

حجت‌الاسلام زاهدی‌پور همچنین با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در بحث نماز اضافه کرد: اقدامات در دستگاه‌های استان باید بیشتر از چیزی که هست انجام شود.

همچنین در ادامه این جلسه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ماهنشان با اشاره به برخی از اقدامات این ستاد در شهرستان ماهنشان اظهار کرد: در طول فصل بهار یک دوره مسابقه کتابخوانی به تعداد 355 نفر در شهرستان ماهنشان برگزار شد.

ذبیح‌الله غفاری همچنین با اشاره به اجرای طرح یاوران نماز در شهرستان ماهنشان و توسط ستاد اقامه نماز این شهرستان افزود: در این طرح نیز تعداد 20 نفر ثبت نام کرده‌اند.

وی شرکت در جلسات استانی ستاد اقامه نماز با حضور دبیران ستاد در استان زنجان و همچنین شهرستان خدابنده افزود: برگزاری دوره آموزشی مروجان نماز و شایستگان نماز و نشست‌های دانش‌آموزی و خانواده‌ها با موضوع نماز و اهمیت آن را نیز از دیگر اقدامات ستاد اقامه نماز شهرستان ماهنشان عنوان کرد.

همچنین در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان ماهنشان در زمینه ارزیابی ادارات و نهادها از چگونگی برگزاری نماز جماعت و راه‌های برگزاری بهتر این تکلیف شرعی مواردی را ذکر کرد.


[ پنج شنبه 91/4/22 ] [ 11:11 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

 جلسه شورای تبلیغ ویژه ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان برگزارشد.


[ چهارشنبه 91/4/21 ] [ 10:53 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

جلسه ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان و اعضای ستاد احیا برگزارشد.


[ سه شنبه 91/4/20 ] [ 10:37 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

معارفه اولین امام جمعه شهر دندی در روز جمعه مورخ 16/4/91 با حضور حضرت آیت ا.. خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ، حجت الاسلام و المسلمین  زاهدی پور امام جمعه شهرستان و ائمه جماعات سایر شهرهای استان، آقای مهندس عبداللهی نماینده محترم مردم ماهنشان، انگوران و ایجرود در مجلس شورای اسلامی ،آقای محمدپور فرماندار شهرستان ماهنشان ، و برخی از مسئولین ادارات استان و شهرستان و با حضور اقشار مختلف مردم ولایی بخش انگوران در مسجد جامع این شهر برگزار و اولین نماز این شهر نیز به امامت حجت الاسلام و المسلمین سعیدی ( امام جمعه این شهر ) اقامه گردید.در این مراسم ابتدا آیت ا.. خاتمی و سپس نماینده محترم، امام جمعه و فرماندار شهرستان به ایراد سخنرانی پرداختند./.

 


[ دوشنبه 91/4/19 ] [ 8:9 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام و المسلمین ملکی امام جمعه موقت شهرستان اقامه شد.


[ شنبه 91/4/17 ] [ 10:20 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

بسمه تعالی

دومین جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان ماهنشان 13/4/91

دومین جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان ماهنشان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین زاهدیپور امام جمعه محترم شهرستان ماهنشان، حضرت حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس دفتر امام جمعه محترم زنجان، جناب آقای اسماعیلی مسئول ستاد نماز جمعه شهرستانها، حجت الاسلام ملکی مسئول دفتر امام جمعه ماهنشان و حجت الاسلام رحمانی مسئول ستاد ودیگراعضای محترم ستاد در دفتر امام جمعه ماهنشان تشکیل شد. این جلسه با تلاوتی چند از آیات نور آغاز و در ادامه امام جمعه محترم شهرستان ضمن اشاره به جایگاه نماز جمعه به میهمانان خیر مقدم و خوش آمد گفتند. سپس مسئول ستاد نماز جمعه ماهنشان گزارش کوتاهی درباره فعالیتهای ستاد ارائه نمودند. ایشان به راه­اندازی دسته عزاداری در ایام فاطمیه، سخنرانی و تبیین افکار حضرت امام(ع) پیش از خطبه­ها، اجرای مسابقات، پیگیری امور مصلی، تبلیغات فرهنگی در راستای اشاعه فرهنگ نماز جمعه و ... اشاره کردند. در ادامه اعضای ستاد نقطه نظرات خود را ارائه نمودند که برخی از آنها بعنوان مصوبه در دستور کار قرار گرفت.  حضرت حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس دفتر امام جمعه محترم زنجان در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از امام جمعه محترم شهرستان ماهنشان و اعضای ستاد، حجت الاسلام و المسلمین زاهدیپور را یکی از فضلای موفق و آگاه توصیف کردند. ایشان پایه و اساس انقلاب را نماز جمعه خوانده و خاطر نشان کردند: اگر نماز جمعه را از انقلاب حذف کنیم دیگر چیزی باقی نمی­ماند. ما باید نماز جمعه و جماعت را که در هیچ دینی نبوده ارج نهاده و قدردان این نعمت عظمای الهی باشیم. اصل نماز علی القاعده بر جماعت بودن آن بوده و در صورت نبود جماعت بر فرادی خواندن اجازه داده شده است. ایشان در پایان خطاب به اعضای ستاد گفتند: بهترین افتخار خدمت به بهترین بندگان خداوند یعنی نمازگزاران است که باید این توفیق را غنیمت شمارید. در پایان جلسه آقای اسماعیلی نکاتی را در باره چگونگی فعالیتهای ستاد به رئیس ستاد ارائه نمودند.

 مصوبات جلسه:

1.       انتشار ویژه نامه یا گاهنامه و بروشور درباره نماز جمعه و فعالیتهای ستاد

2.       برگزاری مسابقات مختلف از جمله کتابخوانی، متن سخنرانی­ها و خطبه­ها، متن گاهنامه و ...

3.       برگزاری جلسات ستاد با حداقل فواصل

4.       تشکیل اتاق فکر آزاد و اعضای ستاد

5.       توزیع نشریاتی مانند عبرتهای عاشورا، پرتو و هرنشریه­ای که در جهت افزایش بصیرت مردم باشد.

6.       تعیین مسئولیتها به صورت عملیاتی و تهیه جدول سال مربوطه

7.       تشکیل پرونده پرسنلی اعضای ستاد

8.       تشکیل اردوهای تجربه افزایی با حضور در نمازجمعه سایر شهرهای استان

9.       ایجاد ایستگاه مطالعه و قفسه کتاب در محل نماز جمعه

10.  مصاحبه با نمازگزاران جهت استفاده از نقطه نظرات آنها برای پرشکوه برگزار شدن نماز جمعه

11.  معرفی و تقدیر از فعالان نماز جمعه

12.  تقدیر از تولید کنندگان برتر در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

13.  استفاده از مینی بوس جهت ایاب و ذهاب نمازگزاران و تعیین ناظم داخل مینی بوس

14.  ارائه گزارش هفتگی اعضا به دفتر

15.  ارائه گزارش از جلسه ستاد قبل از خطبه­های نماز جمعه  

16.  تهیه خبر از جلسه برای بارگزاری در وبلاگ نماز جمعه/.

 


[ چهارشنبه 91/4/14 ] [ 12:31 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 2
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555554