http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان و سایر  اعضای ستاد در دفتر امام جمعه برگزارشد.
ستادنمازجمعه ماهنشان با موضوع بررسی مشکلات و موانع و ارائه راهکارها امروز درمحل دفتر امام جمعه این شهرستان با حضور اعضای ستاد تشکیل جلسه داد.
حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه ماهنشان ضمن تقدیراز حضور باشکوه مردم ولایتمدارشهرستان ماهنشان در راهپیمایی 22بهمن ماه اظهارکرد: نماز جمعه در رأس همه  امور قراردارد و اهمیت نماز جمعه به قدرای است که در جامعه برای ما هویت معنوی می بخشد  .
وی اظهارکرد: نماز عبادی و سیاسی جمعه به صورت منسجم به نفع نظام بوده و فعال بودن نماز جمعه دنیا و آخرت ما را آباد می کند .
درادامه هریک از اعضا به ارائه عملکردها وراهکارها و پیشنهادات جهت برنامه ریزی صحیح و به تبادل نظر پرداختند.
دراین جلسه اعلام شد: کارگروه های ستادنمازجمعه تشکیل گردد، قاری قرآن کریم قبل از اذان به صورت زنده تلاوت قرآن نماید، برنامه های اجرایی در قالب ستاد اجرا شود، به جوانان فعال مسئولیت داده و در انجام برنامه ها وبرنامه ریزی ها با آنها مشارکت کرد
.


[ سه شنبه 93/11/28 ] [ 8:52 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

امام جمعه شهرستان ماهنشان درخصوص موضوع اقتصادمقاومتی ، سعادتمندی هرحکومت را اساس دین ودینداری دانست.
حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در گفتگو با خبرنگاراوج بیداری با بیان اهمیت موضوع دین در سعادتمندی هر حکومت افزود: پایداری حکومت اسلامی زمانی تثبیت خواهد شد که محور تمام امور چه فرهنگی چه اقتصادی و غیره بر اساس دین و دینداری مردم باشد.
وی ادامه داد:  دین اسلام با هرگونه حیف ومیل واسراف وهمچنین ازبین بردن منابع مخالف است وچیزی به عنوان مصرف گرایی در اسلام وجود ندارد، خداوند در قرآن کریم بر قناعت وصرفه جویی تأکید دارد وازطرفی داشتن ایمان وعزت منوط ومشروط برقناعت است .
زاهدی پور با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری تأکید کرد: مسئولین بیشتر و پیشتر از مردم در مصرف های شخصی و دولتی صرفه جویی کرده و تا حد امکان نسبت به کاهش هزینه اقدام نمایند وهمچنین امورات وکارهای ارباب رجوع را دراسرع وقت انجام داده تا درخیلی از موارد مثلا رفت وآمدها ، استفاده از کاغذ، بنزین و…صرفه جویی شود.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به کار وتلاش وکسب درآمد ومایحتاج زندگی افزود: رسول خدا(ص) فرمودند: از هرچه کسالت وبی کاری است به خدا پنا ه برید چون عامل بدبختی است .
وی ادامه داد: یک بخشی از فرهنگ ایران اسلامی  به گونه ای تنبل شکل گرفته است که بدلیل حضور 2500ساله نظام طاغوتی بود،نظام رسمی ایران 2500سال نظام شاهنشاهی بوده وپیامد های فرهنگی واقتصادی آن به آسانی از این جامعه رخت برنخواهدبست مگر با تلاش وهمت روز افزون همه اقشارمختلف مردم که همچنان پیشرفت های اقتصادی وفرهنگی که در 35سال انقلاب مشاهده می شود.
زاهدی پور اضافه کرد: زمانی جامعه ای پیشرفت وبه موفقیت دست می یابد که تمامی مسئولین ومردم دیندارباشندومسئولین درتلاش این باشندکه در راستای خدمت به مردم آنان را دین دارتر کنندوعدالت درجامعه ای بدون دین محال است اجراشودپس بنابراین درجامعه دیندار عدالت برگزارمی شود چراکه عدالت در خداوند متعال است.
وی با اشاره به اسراف در بعضی از ادارات وروش برنامه ریزی در کارها گفت :  بعضی از کارها وبرنامه هادرادارات غیر ضروری است وبااشاره به تأکید رهبری براقتصادمقاومتی عنوان کرد: بودجه های ادارات را براساس کارهای مهم درمسائل اساسی وکلان وتاجایی که امکان دارد درمسیردین هزینه کنید و عدالت اقتصادی زمانی ارزش دارد که به دین دارشدن مردم بیانجامد.
امام جمعه ماهنشان با بیان اینکه چند سال اخیر با شعار‌های اقتصادی نامگذاری شده است، افزود: اگر بخواهیم در جایگاه جهانی جای خود را تثبیت کنیم نباید در حوزه اقتصادی ضعیف باشیم.
وی عنوان کرد: رهبر انقلاب تلاش کردند با ارائه یک الگوی ماندگار نقشه‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را که عبارت از زیر فشار گذاشتن اقتصاد ایران با تحریم‌ها بود بی اثر کنند.
حجت‌الاسلام زاهدی‌پور ابراز کرد: طبق سند چشم انداز 20 ساله ایران در سال 1404 به لحاظ اقتصادی در همه بخش‌ها باید به خود کفایی رسیده و در خاورمیانه پیشگام باشد.
وی با اشاره به  نقش مردم و مسئولان در تحقق شعار سال خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند بر اساس فرهنگ بومی و استفاده از تولیدات داخلی مسئولان را در تحقق این شعارها یاری کنند.
امام جمعه ماهنشان تصریح کرد: مسئولان نیز می‌توانند با آموزش‌های لازم و حمایت از تولید کننده‌های داخلی و فراهم کردن زمینه‌ها و ابزارهای تولید مناسب و به روز، وظیفه خود را در قبال مردم و شعار سال انجام دهند.
وی افزود: مسئولان باید از هزینه‌های بی مورد در ادارات همانند تعویض‌ خودروهای ادارات با خودروهای گران قیمت و به روز کردن فضای ادارات پرهیز کنند.
زاهدی پور ادامه داد: جامعه ایران با دشمنی های زیادی مواجه بوده واین دشمنی ها روز به روز پیچیده وامروزیکی از ظهورهای مهم آن در حمله ها وحربه های اقتصادی است که حضرت امام خامنه ای مدظله العالی اخیرا تأکید داشتند که ایران دیگر با تحریم مواجه نبوده بلکه جنگ تمام عیار اقتصادی است .
وی با اشاره به چاره کار ومقاوم سازی اقتصاد اذعان داشت: ما نمی توانیم پول را بدون پشتوانه چاپ کنیم ،لذا باید کاری کردکه اقتصاد، اقتصاد مقاوم باشد که یکی از مشخصه های اقتصادمقاومتی ، تولید محور بودن است ،اقتصادی که مبتنی برمصرف وواردات است ، اقتصاد موفق ومقاوم نیست .
وی خاطرنشان کرد: ایران به لحاظ تکنولوژی وبا داشتن جوانان پویا ومبتکر چیزی کم ندارد ، آن موضوعی که مهم است فرهنگ ایران کمی ریشه در مصرف گرایی دارد به عنوان مثال ایران سالانه میلیون ها دلارصرف واردات لوازم لوکس ، لوازم آرایشی وبهداشتی وخانگی می کندکه همه اینها به اقتصاد ما ضربات فراوانی واردمی کندکه جادارد برروی همه این موارد برنامه ریزی شودوکالاهای وارداتی برطبق ضروریات وحمایت جدی از  تولیدات داخلی باشد.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به نحوه حمایت ها اظهارکرد: حمایت جدی نه اینکه فقط از کارخانجات باشد بلکه در موارد کشاورزی و…هم اجرا شود .
وی بیان کرد: دراین زمینه بسیاری از قوانین ومجریان آن دست وپاگیربوده وبیشتر برای اینکه به مردم وتولید گر کمک کنند با وجود دستورالعمل های غیراصلاحی مشکلات را بیشتر می کنند.
وی با اشاره به ظرفیت های شهرستان ماهنشان گفت: ظرفیت های موجود دراین شهرستان درعرصه کشاورزی که بهترین مورد برای توسعه وقابلیت های بهره برداری است وهمچنین برای رشد اقتصاد شهرستان کمک میکند وایجادزمینه تولید ورفع بیکاری برای مردم است ، مسئولین باید دربحث آبزی پروری ، پاسخ استعلامات ، بخش کشاورزی پربازده و…مردم را یاری کنند.
زاهدی پور درادامه به ظرفیت های معادن شهرستان اشاره کردوگفت: بیش از 40درصد معادن استان زنجان درشهرستان ماهنشان وجود دارد که همچنان درادبیات این شهرستان سرزمین گنج های پنهان است ،اما با وجود این معادن که حتی در خاورمیانه نام نشانی دارند تقریبا سودی برای خود شهرستان ماهنشان نداردوهمه استفاده وبهره را افراد خصوصی می برند .
وی درادامه تأکید کرد: برای مقاوم سازی اقتصاد ضمن تولید محور وحمایت بایدمسئله مصرف گرایی را ازبین برد وهمچنین کیفیت که  شاخصه‌ای اساسی است می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی راه‌گشا شود.
امام جمعه ماهنشان در پایان به عملکردهای خود در خصوص ارائه مشکلات اقتصادی ، راهکارها وتبیین منویات رهبری درجلسات شورای اداری ، تریبون های نمازجمعه و…اشاره کردوگفت: امام جمعه شهرستان ماهنشان همچنان که در جلسات خصوصی وغیرخصوصی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی وشعار سال بیاناتی اظهارکرده دراین راستا نیز حوزه های علمیه برادران وخواهران ، ساخت مصلی ودفتر امام جمعه این شهرستان را با مقاوم سازی اقتصاد با کمترین هزینه به بهره برداری رسانده است.

 

 


[ سه شنبه 93/11/28 ] [ 8:32 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.                                                                                     

خطبه اول:خودم و شما نماز گزاران برادران و خواهران را به تقوای الهی دعوت می کنم با تقوا خودتان را پیدا می کنید شیرینی تقوا را در قلبتان ایجاد کنید با رعایت تقوا گناهانتان را ببخشایید .برای مرگ تقوا را رعایت کنید .هفته های گذشته قول دادیم 3جلسه در مورد امامت حرف بزنیم .نماز جمعه امروز از رادیو پخش خواهد شد . هفته گذشته به ضرورت امامت اشاره شد . به سر انجام رساننده رسالت انبیاء الهی عبارت است از امامت .نوع امامتی که رسول ا... وامامان داشتند اشاره شد .الان اشاره کوتاه به ولادت امام زمان (عج) می کنم. حکیمه خاتون عمه امام حسن عسگری نقل می کند :خانه مان نشسته بودم که امام حسن عسگری مرا خواستند من محضر ایشان رسیدم ،عمه جان امروز نیمه شعبان است و قرار است مژده ای از طرف خداوند عنایت شود برای افطار خانه ما باش .آن روز حکیمه خاتون و امام حسن عسگری روزه بودند حکیمه خاتون گفتند من آثاری از آمدن فرزند نمی بینم .امام حسن عسگری فرمودند کمی بعد از غذا خوابیدم نیمه شب بلند شدم نماز شب خواندم بعد بیرون رفتم صبح فجر هنوز نرسیده بود فجر صادق شد خانم نرجس خاتون بیدار شدند علامتی بود امام حسن عسگری به حکیمه خاتون فرمودند هنوز فرصت هست وعده الهی حتمی است بعد از مدتی امام مهدی(عج)به دنیا آمدند امام مهدی را در آغوش گرفتم هیچ آثار آلودگی در ایشان نبود وجود شریف متولد شد . در آغوش گرفتم پاک و پاکیزه .ما فکر نکنیم امام معصوم آدم خوبی است با ما قابل مقایسه است .ولادت پیامبر (ص)و امام صادق (ع)است تمثیل علامه طباطبایی را می گویم سرمشق استاد خود را نگاه می کردم میر عماد استاد من بودند به خط ایشان نگاه می کردم می دیدم او از من بالا تر است من هر چه قدر تلاش می کردم به میر عماد نمی رسیدم بلا تشیبه ما همینطور هستیم جایگاه تکوینی و تشریحی امام فوق العاده است . وجود امام با دیگران قابل مقایسه نیست جانشین پیامبر (ص)که امامت کند باید همسنگ پیامبر باشد حکیمه خاتون می گوید امام حسن عسگری فرمودند موجود تازه را بیاور امام مهدی (عج)فرمودند:اشهد ان... هنوز چند ساعت نشده بود که به دنیا آمده بودند .این مولود مقدس است حکیمه خاتون فردا آمدند دیدند امام مهدی(عج) نیستند .یک هفته بعد رفتم ،امام حسن عسگری فرمودند به امام مهدی (عج)حرف بزن شروع به شهادت کردند. 
خطبه دوم:خودم وشما نماز گزاران خواهران و برادران را به تقوای اهی دعوت می کنم از زندگی انسان های بی تقوا عبرت بگیریدو تقوا را رعایت کنید خود را با تقوا حفظ کنید .  
مناسبت ها:میلاد با عظمت پیامبر و امام جعفر صادق که در حقیقت مروج مکتب اسلام هستند .حتی برادران اهل سنت هم مدیون امام صادق است محمد حنفیه 2سال شاگردی امام صادق را می کنند این جایگاه پیامبر وامام صادق است روز اخلاق است پیغمبر مهربانی به فرموده خدا بهترین اخلاق برای پیامبر است روز وحدت و همبستگی است که امام راحل قرار دادند .از سخنان حاج آقا خدایی استفاده کردیم هم محتوا و زین بود. مردم ماهنشان ،خانواده شهدای وهران ،مادآباد، بهستان ،چتز،گونایحضور پیدا کردند این برنامه وحدت است فرمانده نیروی انتظامی ،علما،مداح عزیز تشکر می کنم که دعوت برنامه را قبول کردند. ستاد فرماندهی،اوقاف،هلال احمر ،هیئت امنای مسجد ،تبلیغات اسلامی تشکر می کنم از علما که حضور پیدا کردند.هفته وحدت نه فقط یادگار تدبیر امام راحل می باشد محمد از مصر به دیدار امام راحل می آمد دوبار قبل از انقلاب وبعد از انقلاب می نویسد دیدار امام خمینی رفتم یکی از صحابه خاص رسول خدا را دیدم گویی بعد از 14 سال قرن از کانال زمان گذشته است فر ماندهی می کند نویسنده اهل سنت مصری می باشد صحابه خاص رسول ا... انصافا این طور است نتانیاهو اظهار می دارد پشت تریبون ایستادم وهسته ای ایران را هشدار دادم الهن می گویم از هشدار گذشته است چرخاننده ایران اسلامی است این است معماری وبنیان گذاری امام راحل . همه ما مسلمانان نماز واحد، قبله واحد، نباید دشمن را فراموش کنیم .پادشاه عربستان در کما است در آمریکا ستاد بحران عربستان تشکیل پیدا شده است .به دامن غرب،آمریکا دست می راند نقطه مقابل وزیر اسبق خارجه آمریکا می گوید بهترین برنامه نویس دعوت کردیم رهبر ایران با یک سخنرانی کل برنامه های ما را نقش بر آب می کند این است وحدت .خداوند آنهایی که ایمان آوردند .مسلمان به همدیگر محبت دارد وحدت ایجاد شود امام خامنه ای فرمودند من در آمریکا سازمان ملل گفتم آمریکا شیطان بزرگ است در سالن یکی از روسا گفتند حرف ما هم این است اما نمی توانیم بگوییم تفرقه ایجاد نکنید .جان انسان محترم است نفس انسان شریف است .خالد یکی از مشرکان را کشت اواشهد...فرمودند او ایمان آورد خالد گفت شما ندیدید او مشرک بود .سالروز قیام خونین ودستگیری امام راحل توسط ساواک است شهدای 19دی را گرامی می داریم امام خامنه ای فرمودند :این قیام نشان می دهد همه بیدار شوید مردم،مسئولان،بیدار شوید آرمانهای ما را نگه دارید اگر یک قدم عقب نشینی کنیم با تحریم می آیند .آرمانها را تحریم می کنند    مسئولان مواظب باشند با اظهار غلط آرمانها را خراب نکنند ومردم را نا امید نکنند انرژی هسته ای آرمان ماست شهید داده است روی انرزی هسته ای معامله نمی کنیم بسیجیان اجازه نمی دهند 22دی تشکیل شورای عالی انقلاب ،کار تشکیلاتی است.24دی انتصاب امام خامنه ای به امامت جمعه تهران است بعد از رهبری به عنوان یادگار امام حکم را نگه داشتند از تدبیر امام راحل تشکیل امام جمعه است تریبون نماز جمعه بالا ترین تریبون در شهر،استان،کشور است نماز جمعه لیله القدر امت اسلامی است قدر نماز جمعه را بدانیم ماندگاری وآبادانی نماز جمعه است وآبادانی در جامعه است.
جمعه ساعت 11به مناسبت هفته وحدت وولایت امام صادق در مسجد ولی عصر قبل از نماز جمعه برگزار گردید مهمان استانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان حاج آقا خدایی حضور داشتند.
اهم سخنان حاج آقا خسروی :قرآن کریم می فرماید:همدیگر را به صبر دعوت کنید وتقوا داشته باشید که رستگاری است هفته وحدت ولادت پیامبر وامام صادق تبریک عرض می کنم اگر این مناسبات ،نماز جمعهدر خط ولایت باشد منجر به ظهور امام زمان می شود بنده تشکر می کنم از ستاد ساماندهی مخصوصا برنامه 9دی که سپاه ناحیه انجام دادند در روستاها هم انجام شده مخصوصا حاج آقا زلفی در هزینه ها وایاب .ذهاب ،فرماندهی نیروی انتظامی،فرماندار محترم،بخشدار محترم ،امام جمعه حاج آقا زاهدی پور در تامین هزینه ها کمک کردند.
اهم سخنان مدیر کل تبلیغات اسلامی استان حاج آقا خدایی:تبریک عرض می کنم هفته وحدت را و...تقدیر و تشکر از علماو...که این مراسم را تدارک دیدند . استعمار یعنی چه ،یعنی اینکه یک مملکت،مملکت دیگر را استعمار کند .استعمار سنتی داریم.سنتی استعمار این است که یک مملکت را زیر سلطه خود ببری .یعنی با زور و لشگر کشی کشور گشایی می کنند استعمار سنتی فایده نکرد یعنی مردم مقاومت کردند استعمار کلاسیک مثل عربستان ،اردن،که یک نفر را به عنوان بزرگ کشور انتخاب می کنند که با آمریکا همکاری مند بعد از اینکه استعمار کردند دیدند نمی شود این هم کهنه شد روش خود را تغییر دادند راه خود را تغییر دادند به جای اینکه مخاطب ما پادشاهان باشد کل مردم را هدف قرار دادند لز طریق تانکو،ماهواره،وارد منزل مردم می شویم و آنها را تغییر می دهیم لازم نیست سرباز من آنها باشد یعنی ناتوی فرهنگی ،تهاجم فرهنگی.جوان را تا صبح با تانکو ووایبر مشغول می کنند ابزارالات دشمن هر موقع فرق می کند از یک ابزار در استعمار سنتی ،کلاسیک استفاده می کنند آن ابزار اختلاف بیند ازحکومت کن . جمهوری اسلامی انواع مراسمات اجرا می کند تا مقابله کند راهپیمایی روزقدس همه می آیند بیرون .هفته وحدت روز ولادت پیامبر اسلام است .2روایت است 12ربیع الاول اهل سنت 17ربیع الاول است جمهوری اسلامی هفته وحدت اعلام کرد تا استعمار صورت نگیرد مسئله بعدی منویاتامام خامنه ای وامام خمینی.الان سنی واقعی،سنی نماو... وجود دارد محبت پیامبر بزرگ منشی است روش پیامبر این نیست که جنگ صورت گیرد دشمن جنگ را به پیامبر تحمیل کرد جنگ خندق یعنی ما جنگ نمی کنیم آغاز گر جنگ مسلمانان نبودند کارهایی که وهابی ها ،داعش انجام می دهند ایلامی نیست داعش مردم را شکنجه می دهند جنازه ؟آنها را تکه تکه می کنند این ها سنی نیستند سنی نما هستند یعنی تبعیت از اسلام وپیامبر .مسئله بعدی شیعهو شیعه نما.شیعه نما آن کسی است که فرمایش امام خامنه ای را گوش نمی دهد قمه میزند و دشمنان خوشحال می شوند و به اسلام ضربه می زنند آبروی دین اسلام را می برند در انگلستان می گویند شیعه به خود ضربه می زند شیعه واقعی دنبال وحدت است آن کسی که خود را علما معرفی می کند 3،4ماهواره در نزل دارد در استان جهت اداره یک شبکه کمک می خواهد یک نفر 13 شبکه ماهواره ای پخش می کند حمایت انگایس وآمریکاست شبکه اهل بیت و...است منظور لیجاد اختلاف است شیعه واقعی آن است که پیرو امام (ره)و رهبر معظمباشد خداوند فرمود اهل بیت را تکریم کنید قبرشان را تخریب کردند اینها شیوه انگلیس است که مزار ها را تخریب می کنند راهکارهایی که در اختیار داریم 1-توجه به نکات مشترک و محور قرار دادن نماز های یومیه ،قبله مکه مشترک،میباشد مخصوصا اهل سنت باید از شیعه حمایت کند شیعه بعد از نماز 3الله اکبر می گوییم در حالی که در عربستان می گویند این طور نیست 2- مراجعه به سنت پیامبر .امام شافعه در کتابشان می گویند هر کس اهل بیت را قبول نکند دین او مشکل دارد . 3- مسئله بعدی امر به معروف ونهی از منکر است4- رعایت حقوق برادری .غیبت همدیگر را نکنید اگر شیعه سنی را مسخره کند یا سنی ،شیعهرا مسخره کند مناسب نیست یا تهمت بزند وهابی ها به شیعه تهمت می زنند که شیعه مهریه ندارند تهمت می زنند دروغ حرف زدن حرام است چند جا جایز است جهت اصلاح باشد اختلاف توطئه است دشمن می خواهد بهره برداری کند فتنه 88همه دچار مشکل شدند عامل وحدت فریضه های دینی است همدیگر را دعا کنید شیعه وسنی ،مسایل حج،نماز های یومیه تفاوت ندارند در نماز جمعه،نماز عید قربان،عده ای می خواهند جدا نماز بخوانند هیچ فرقی نیست همه باید باهم باشند زیر یک پرچم آن پرچم هم پرچم حضرت علی(ع)است که همه باید زیر سایه آن باشند ان شاءالله زیر پرچم علی(ع)که برای شیعه وسنی بهتر است اختلافی نباشد اختلاف توطئه دشمن است.


[ شنبه 93/11/25 ] [ 11:31 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان ماه نشان مبنی بر قدردانی از حضور پرشور مردم شریف شهرستان ماه نشان در راه پیمایی یوم ا... 22 بهمن 1393

 مشترک حجت الاسلام ولمسلمین زاهدی پور  امام جمعه و آقای صفری فرماندار شهرستان ماه نشان مبنی بر قدردانی از حضور پرشور مردم شریف شهرستان ماه نشان در راه پیمایی یوم ا... 22 بهمن 1393
درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مؤمن و ولایت مدار و همیشه در صحنه ی شهرستان ماه نشان که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ای دیگر آفریدید.
این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکاربود و با این حماسه ی بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاورد ها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.
 ما به عنوان خادمین شما مردم فهیم شهرستان بر خود فرض می دانیم که از حضور حماسی تک تک شما مردم شریف در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری یوم الله 22بهمن که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید تشکر نموده و موفقیت همگان را در پرتو توجهات حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان اروحنا له الفداء از درگاه خدای منان مسئلت می نمائیم.


[ پنج شنبه 93/11/23 ] [ 10:48 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

امام جمعه ماهنشان در روز 22بهمن ماه سال 93 گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن سردرگمی های آمریکا را بیشترمی کند. 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان  ، حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان امروز در راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: به لحاظ اقتصادی ،نظامی ،علم و تکنولوژی ما در بسیاری از زمینه ها برتر بوده و در برخی موارد جزء ده کشور برتر جهان هستیم و این در حالی است که قبل از انقلاب در هیچ یک از موارد مذکور حتی اسمش را هم نشنیده بودیم.
 وی  با اشاره به امکانات موجود افزود:امروزه ما در زمینه های نانو تکنولوژی،بیو تکنولوژی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی حرف های زیادی برای گفتن داریم واین در حالی است که کوچکترین نعمیرات هواپیمایی ما آن زمان توسط غربی ها انجام می شد.
وی ادامه داد : یک روزی بود که حرکت های سیاسی مارا آمریکا تعیین می کرد اما امروزه چشم جهان به سیاست ایران اسلامی است.
زاهدی پور اظهار داشت :ما به لحاظ سیاسی فعالترین کشور بوده وبسیاری از حرکت های اجتماعی خارج از کشور را خودمان مدیریت می کنیم.
امام جمعه شهرستان ماهنشان اضافه کرد:امروزه رهبر ایران اسلامی برای جوانان اروپا و آمریکای شمالی نامه نوشته و این نامه سران غرب را در بحت و حیرت فرو برد.
وی با اشاره به  حرف واشنگتن پست اذعان داشت:یک روزی بود که سران غرب در داخل ایران، شاه ایران را به جلسه خود راه نمی داده اما امروزه شش کشور ابر قدرت دنیا سال هاست که آواره کابوسی به نام انرژی هسته ای ایران هستند.
وی خاطر نشان کرد:امروز اوباما با سردر گمی سخن گفته که تمدید مذاکرات مفید نبوده واما ما می گوییم ما از اول هم می دانستیم که این مذاکرات مفید نبوده و مذاکره با آمریکا مذاکره با گرگ است.
وی با اشاره به اینکه  تاریخ به خوبی چهره کریه و زشت و وحشی آمریکا،این کشور بی ریشه را ثبت کرده تصریح کرد:اوباما گفته که ایران باید گام ها را بردارد . اما ما گفته ایم که گام اول  و آخر ما این بوده  که  سال ها قبل گفتیم و باز می گوییم: آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.
وی افزود: سیاستمداران آمریکا پل های پیش رو و پشت سرشان را تخریب کرده و آنها خودشان هم می دانند که پایان مذاکرات بدون توافق چهره سیاه آنها را سیاه تر کرده ونیز می دانند که این توافق پایان عمر دیپلماتیک آمریکا و پایان حیات غده سرطانی رژیم غاصب صهیونیستی بوده واین توافق آغازی برای پایان عمر دیکتاتورهای هم پیاله والبته برده آمریکاخواهد بود.
زاهدی پور ادامه داد: همه این ها نشان می دهد که انقلاب اسلامی ایران جایگاهی بس رفیع و ارزشمند را در ادبیات سیاسی جهان برای خود کسب کرده است.
وی اضافه کرد: قریب چهل سال است که غرب و دشمنان قسم خورده علیه این انقلاب نقشه می کشند ، اما شعله ها آتش این انقلاب جهانی بیش از پیش دامن کثیف آن ها را فرا می گیرد.
امام جمعه ماهنشان بیان داشت: این راهپیمایی 22بهمن نیز گاهی دیگر در سردر گمی آن هاست و این تحقق یان فرمایش امام راحل است که فرمود :آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند ، این راهپیمایی به دنیا اثبات می کند که آمریکا نتوانست غلطی بکند ،مردم ایران آمده تا دشمنان را تحقیر کند، مردم ایران آمده اند به آنها بگویند که شعار هنوز هیهات منالذله حسینی است، شعار امسال و هر سال ما هم این است که:مرگ بر آمریکا.

 

 


[ پنج شنبه 93/11/23 ] [ 10:44 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

اقشارمختلف مردم شهرستان ماهنشان امروز رأس ساعت 11 از مقابل مزار شهدای گمنام تا مسجد ولی عصر (عج) همزمان با سایر نقاط کشورایران با سردادن ندای الله اکبر وشعارهایی علیه استکبار جهان خوار همستگی واقتدار وعزت خودرا نشان دادند. مردم ماهنشان همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در خیابان وراهپیمایی 22بهمن شکر گزار خداوند و پاسداری از این نعمت بودند وهمچنین تجدید بیعت با ولایت واعلام انزجار از یاوه گویان استکبار را اعلام داشتند.


[ پنج شنبه 93/11/23 ] [ 10:41 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: مردم ایران اسلامی وهمه آزادیخواهان با حضور درراهپیمایی 22بهمن، ارتباط معنوی وسیاسی خوذرا باولایت فقیه به اوج می رسانند.
حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان ظهرامروز درگفتگو با خبرنگاراوج بیداری با اشاره به علوم انسانی وتغییرات اصلاحاتی به معنای سیاسی انقلاب افزود: یکی از مشخصه های انقلاب این است که ساختارهارا تغییر می دهد واین انقلاب نوعا بنیادین وساختارشکن وساختارآفرین است که انقلاب اسلامی ایران هم این نوع تغییر را درحد بالای خود دارد بنابراین انقلاب ایران ساختارهای علمی کشور را هم به صورت اساسی تغییرداد.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به تغییر ساختارهای  معرفتی واعتقادی انقلاب اسلامی اظهارکرد: بسیاری از نظریه پردازان براساس متون دینی ومفاهیم دینی وبا استفاده از بسیاری از واژگان ومفاهیمی که واردشده بود ساختارشکن وساختارآفرین بودندازجمله مردم داری ، محوریت خدمت به مردم ، خادم بودن مسئولین نسبت به مردم وبالاتر از همه اینها ولایت الهی ودرپرتوآن ولایت فقیه بود که همه اینها به لحاظ علوم انسانی تغییراتی رادرپی داشت.
وی ادامه داد: به لحاظ علوم تجربی وحسی وصنعتی هم ما تغییرات بنیادینی داشتیم که دراین زمینه مانوعاکارمونتاژ انجام می دادیم وکارخانه های زیادی نبود اگر بود کار مونتاژ را انجام می دادندوهمچنین علم کشور ما علم بومی نبود اگر بود وارداتی نبود وهمچنین کارشناسان اساسی ایران بومی نبودنددر حالی که انقلاب اسلامی خودباوری را درایران به گونه ای شکل دادکه بسیاری از علوم ایران را متحول کرد که هم اکنون تحول بسیاری رادر این زمینه شاهدهستید.
زاهدی پوربا اشاره به دستاوردهای انقلاب اضافه کرد: بعداز انقلاب ، ایران به خود باوری تکنولوژی بومی از جمله نانو ،انرژی هسته ، پزشکی ،کشتی سازی ،هواپیما سازی و…رسیده است  وحتی کشورما درخاورمیانه رتبه های اول ومقام برتر را در این زمینه به خود اختصاص داده است ،ایران در مسائل نانو وانرژی هسته ای جزء 10کشور برتر جهان است .
امام جمعه ماهنشان ادامه داد: انقلاب اسلامی به لحاظ اجتماعی ،سیاسی، فرهنگی وسیاست خارجی وداخلی نقش آفرینی می کندوگوشه از چشم جهان به لحاظ سیاست به ایران دوخته شده است که این خود افتخاربزرگی برای کشورما است .
وی باشاره به نامه رهبری به جوانان غربی گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی نقطه عطفی بود واین پیام رهبری موج آفرینی داشت وهمچنین درجامعه موجی ایجادکردکه انصافا دنیا را متحول کرد وانشاالله اگر بخواهیم قدر همه این ارزش ها وجانفشانی ها رابدانیم بایدمردم ومسئولین هم پای هم در  راهپیمایی 22بهمن ماه حضور بهم رسانده ومردم ایران اسلامی با حضور خود وفاداری وبیعت مجددخود را به نظام وولایت فقیه نشان خواهند داد.


[ پنج شنبه 93/11/23 ] [ 10:39 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت  ایام ا... دهه مبارک فجر  حجت الاسلام ولمسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ، آقای صفری فرماندار شهرستان و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان از روند احداث و میزان پیشرفت پل های قره باتلاق و بهستان  بازدید کردند.


[ سه شنبه 93/11/21 ] [ 8:40 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت دهه مبارک فجر جشن انقلاب در شرکت کالسیمین انگوران با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان و برخی از مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.
حجت الاسلام زاهدی پورامام جمعه شهرستان ماهنشان در ادامه این مراسم اظهار داشت:با عوض شدن حکومت پهلوی و سر نگونی آن و همچنین روی کار آمدن حکومت اسلام در ایران همزمان با شکست انتخاباتی کارتر رییس جمهور آمریکا در دور دوم ونوع فساد حاکم بر حکومت سابق از نشانه های پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی ادامه داد:حضرت امام بزرگ مرد تاریخ بوده واست.
کوهی مدیر عامل شرکت کالسیمین با اشاره به عملکرد و سوابق خود در اصفهان ،یزد،فولاد هرمزگان بیان داشت:با توجه به پتانسیل منطقه وذخایر موجود در منطقه انگوران و نیروی انسانی موجود ، و لزوم اتحاد برای پیشرفت اقتصادی منطقه و بالا بردن تولید با توجه به ظرفیت ها از وضع شرکت کالسیمین اظهار رضایتمندی کرد.
وی تاکید کرد:طلیعه فجر از برکات انقلاب اسلامی است.
در پایان مراسم با حضور این مسئولین گاز روستای چای کند کلنگ زنی شد.


[ دوشنبه 93/11/20 ] [ 9:35 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نمایشگاه عکس ، خاطرات و دستاوردهای انقلاب امروز با حضور مسئولین شهرستان درمحل  سالن اداره فنی وحرفه ای ماهنشان به همت کمیته دانشجویی ،اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، وفنی وحرفه ای افتتاح شد.


[ یکشنبه 93/11/19 ] [ 8:54 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 195
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555747