http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

نماز ظهر و عصر در دبیرستان علامه امینی ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.


[ سه شنبه 96/8/30 ] [ 1:31 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در سپاه ناحیه ماهنشان با حضورحجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان و بسیجیان برگزار شد.


 

 


[ سه شنبه 96/8/30 ] [ 1:19 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مسئولین و بسیجیان سپاه ناحیه ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.
حجت الاسلام زاهدی پور در جمع مسئولین سپاه ناحیه ماهنشان و بسیجیان این ناحیه با تشریح اهداف انقلاب و اقدامات امام خمینی ره  اظهارداشت: امام خمینی (ره) جهان را تغییر داد، انقلابی مبنی بر پویا کردن اسلام و دین محمدی کرد و با صدار شدن این انقلاب به کل دنیا مقدمه ظهور حضرت مهدی عج فراهم می شود.
وی بابیان اینکه بسیج مردمی در عراق و سوریه و لبنان وکشورهای دیگر نشان از صدور انقلاب اسلامی و بسیج به کشورهای دیگر است که از ایران اسلامی الگو گرفتند، افزود:  انقلاب اسلامی با آرمان ها و اهدافی که دارد برای سایر ملل ها الگو شد و دشمنان اسلام به هر نحوی نتوانستند از پایداری این انقلاب جلوگیری کنند بنابراین دشمنان اسلام و قرآن و نظام اسلامی ایران دست و پا می زنند و در مقابل قدرت و اقتدار بسیجیان با بعضی از حرکت ها ضعف خود را نشان می دهند.
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: ایران اسلامی و ملت آن با وحدت و یکپارچگی به این امنیت و اقتدار ملی رسیده اند، اما  با حرکت هایی که در فرانسه و آمریکا است و از جنایتکاران از جمله عربستان حمایت می کند و یکی از وزراء به اعتراضی می کند این نشانه آن است که غرب وحدت خود را از دست داده و از بین رفته که نشانه خوبی است.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: برخی از کوته فکران  و بی بصیرتان داخلی نمی خواهند از خواب غفلت بیدار شوند و زمان شناس و موقعیت شناس نبوده و با این حال به وعده و عید های دشمنان دل می بندند و از حیله های آنان غافل اند.
وی افزود: بسیج باید زمان شناس و موقعیت شناس باشد، خستگی ناپذیر باشد، هرکس به نوکری بی چون و چرا رهبر انقلاب برسد در خط امام زمان عج است، بسیج باید این را ضمن این که خود بداند و عمل کند به جامعه هم بفهماند که جامعه بی ولایت، جامعه بدون انسانیت است.
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: بسیج باید بصیر بوده و راه و چاه، خوب و بد را بتواند از هم تشخیص دهد، بسیج باید با گوش دادن به فرامین رهبری بتواند مسائل روز جامعه را تحلیل کند، اینکه برخیها در عروسی ها تا پاسی از شب می نشینند اظهار خستگی نمی کنند ولی در پای منبرها بیش از نیم ساعت تحمل نشستن ندارند از بی بصیرتی و ضعف ایمان است، لذا باید چنین مسائلی در بین بسیجیان نباشد و جامعه را بسیجی وار تربیت کند.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: تو این عصر بیداری نباید به خواب غفلت رفت، اگر بصیرت لازم را در هر برهه و زمانی نداشته باشید، زمانی بیدار خواهید شد که دشمن آمده و برنامه و کار خود را اجرایی می کند، اگر پای دشمن بیدار شوید این یک آسیب برای شماست.
وی افزود: بسیج باید محافظه کاری کند، یعنی انقلابی و ولایی عمل کند، در بعضی از مواقع ها باید موضع گیری کند .
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: بسیجی با کارت بسیج بسیجی نمی شود، بلکه شرط مهم  بسیجی بودن، ولایی بودن است.


[ دوشنبه 96/8/29 ] [ 8:27 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مراسم عزاداری مردم ماهنشان در مسجد امام رضاع ماهنشان به همت هیئت علی اصغر ع با حضور  حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان


[ دوشنبه 96/8/29 ] [ 8:17 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

باز دید حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه  شهرستان ماهنشان از تفکیک و بسته بندی هدایای مردم به زلزله زدگان استان کرمانشاه

 

 


[ دوشنبه 96/8/29 ] [ 8:11 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

مراسم قرائت زیارت پیامبراکرم ص از بعید در مصلی امام خمینی ره ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان برگزار شد.


[ دوشنبه 96/8/29 ] [ 7:54 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
حجت الاسلام زاهدی پور امروز در خطبه های نماز جمعه اظهارداشت: دشمن غربی ایران همواره برای مقابله با این نظام بر محورهای اساسی و پایه های نظام سرمایه گذاری می کند، اما به برکت درایت ها و مدیریت مقام معظم رهبری در سناریوهای خود موفق نیست.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه، شهدا و مردم ولایی  با بصیر در تحولات جهان اسلام و منطقه همیشه نقش مثبت و نگاه اتحاد محوری داشته است.
امام جمعه شهرستان ماهنشان با اشاره به بحران های منطقه گفت: ایران اسلامی در سال‌های اخیر نیز با هدف حمایت از ملت‌های منطقه در عراق و سوریه نیز در نبرد مستقیم علیه تکفیری‌های تروریست شرکت داشته است و غیور مردان ایرانی هم با همفکری رهبر انقلاب و سربازان انقلابی بحران ها و تشنج ها را در خارج از مرزهای ایران دفع می کنند.
حجت الاسلام زاهدی پور با اشاره به استعفای اجباری و اقامت بازداشت‌ گونه حریری در عربستان  و تلاش برای ایجاد اختلاف در لبنان و دیگر منطقه ، اظهارداشت: تحولات اخیر در منطقه به‌ویژه عراق و سوریه و ناکام ماندن جبهه استکبار از اجراى نقشه مرموز و شوم خاورمیانه جدید، از سویی و شکست مفتضاحانه ائتلاف به اصطلاح ضد یمن در برابر ارتش مردمی دست خالی یمن، موجب شده آمریکا به ایجاد جبهه‌ای جدید با نقش آفرینی عربستان و رژیم اشغالگر قدس به عنوان دو عامل ابزاری خود در آمریکا فکر کند.
وی افزود: از طرفی اظهارات همزمان وزیر خارجه عربستان و فرانسه، در ضدیت با ایران اسلامی نشان داد که این جبهه جدید جهت مقابله با جبهه مقاومت و به ویژه مرکز آن یعنی ایران اسلامی تشکیل می‌شود. البته چون قدرت و عرضه لازم را ندارند، سعی می‌کنند به نوعی  جبهه ایران اسلامی را در خارج از مرزهای آن تحت فشار قرار دهند. بنابر این لبنان مهمترین و حساس‌ترین عرصه هست.
خطیب جمعه ماهنشان گفت: توجه کنیم که برخی سطحی‌نگران و یا خوباخته‌های داخلی هم متوجه موضوع نیستند. و ساده لوحانه فکر می‌کنند که اگر عقب نشینی کنند، دشمن هم عقب نشینی خواهد کرد.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: آن‌ها فکر می‌کنند که قطع فعالیت‌های ایران در منطقه، ایران را آرامتر خواهد کرد؛ این در حالی است که امنیت و آرامش ایران در پرتو همین فعالیت‌هاست. با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب ما بحران‌ها را در خارج از ایران مدیریت می‌کنیم. این هنر است.
*اقدامات عربستان در منطقه از طرفی نشان از درماندگی عربستان در بحران‌های داخلی است
وی با بیان اینکه اقدامات عربستان در منطقه از طرفی نشان از درماندگی عربستان در بحران‌های داخلی است، افزود: امروز جنگ قدرت و شبه کودتا در عربستان به معنای واقعی شکل گرفته است. چندین نفر از مقامات عربستان در بازداشت هستند. و سران مرتجع عربستان در تلاشند با اقدامات مذبوحانه در تلاشند ضمن راضی کردن اربابان غربی خود، ذهنیت جامعه جهانی را از جنایات داخلی  خود منصرف سازند.
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: آن چه که باید دولت‌ها و ملت‌های منطقه بدانند این است که حمایت از مظلومان و استکبارستیزی بهترین راه برای عزتمندی است.


[ دوشنبه 96/8/29 ] [ 7:48 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

دوره یاوران ولایت مرحله یک آموزش شورای واحدهای پیشگام در فنی حرفه ای  شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان برگزار شد.


[ چهارشنبه 96/8/24 ] [ 2:8 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت هفته کتاب کارکنان کتابخانه عمومی شهید رجایی شهر ماهنشان با حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 


[ چهارشنبه 96/8/24 ] [ 1:51 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

دوره یاوران ولایت مرحله یک آموزش شورای واحدهای پیشگام در فنی حرفه ای  شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان برگزار شد.


[ چهارشنبه 96/8/24 ] [ 1:49 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 198
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555750