http://
سفارش تبلیغ
صبا
حوزه علمیه زینب کبری (س) شهرستان ماهنشان از خواهران دیپلم متعهد ولایی با استعداد، در مقطع کارشناسی پیوسته با امکانات تحصیلی و خوابگاهی رایگان از سراسرکشور طلبه پذیرش می کند. تلفن تماس:02436224240

دفتر امام جمعه شهرستان ماهنشان
قالب وبلاگ
لینک های مفید
image194026

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان در نماز جمعه این هفته اظهارکرد: انفجارات در پاریس و اتفاقاتی شبیه آن نشان داد که داعش اگر قدرت پیدا کند، به هیچ کس رحم نخواهد کرد.
وی افزود: البته اگر چه داعش مار در آستین است، اما این‌ها علیه اسلام به کار خواهند برد، چنانکه تهدید به پلمپ مساجد کرده‌اند.
خطیب نماز جمعه ماهنشان گفت: در مورد سوریه هم مسئله اساسی برای آمریکا سلطه بر منطقه خاورمیانه حتی به بهای تجزیه آن است، چرا که در این صورت قدرت‌های قوی کمتر شده و کنترل آسان‌تر خواهد بود.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارکرد: رئیس شورای روابط خارجی آمریکا در صورت موفقیت طرح اعزام نیروی آمریکا به سوریه، آنچه در صورت موفقیت این طرح رخ خواهد داد این است که شش منطقه در سوریه به وجود خواهد آمد، یک منطقه از آن دولت سوریه و یک منطقه دیگر برای کردها و سه منطقه برای داعش و آخرین منطقه برای «جبهه النصره»‌خواهد بود.
وی با اشاره به ابلاغ سیاست های محیط زیست توسط مقام معظم رهبر انقلاب، افزود:خداوند قسم به محیط زیست دارد، والتین و الزیتون، و السماء ذات البروج، والشمس و ضحیحها، اما باید توجه داشت که در نگاه اسلام، محیط زیست مخلوق خداست، اگر چه در خدمت انسان است، اما روش را خود خدا می‌گوید.
امام جمعه ماهنشان با تأکید بر حفظ محیط زیست، گفت: طبیعت نشانه الهی است، افلا ینظرون الی الابل کیف خلقت، گویا از بین بردن محیط زیست، از بین بردن نشانه‌های الهی است.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارکرد: محیط زیست، جزء انفال است و تصرف در آن، بدون اجازه ولی فقیه هم حرام است، لذا حتی مسئولان محیط زیست هم خارج از قانون حق اذن ندارند.
وی با اشاره به برگزاری برنامه های مختلط، افزود: کسی که مرتکب انحرافی می‌شود، در حقیقت غیر از اینکه خودش آلوده می‌شود، جامعه را نیز آلوده می‌کند، لذا ما مثلا در جامعه‌شناسی حوزه‌ مهمی داریم به نام جامعه‌شناسی انحرافات، منحرفان اجتماعی مصداق این آیات هستند که انَّ الَّذِینَ کَفَرُواْ وَصَدُّواْ عَن سَبِیلِ اللّهِ قَدْ ضَلُّواْ ضَلاَلاً بَعِیدًا، إِنَّ الَّذِینَ کَفَرُواْ وَصَدُّواْ عَن سَبِیلِ اللّهِ قَدْ ضَلُّواْ ضَلاَلاً بَعِیدًا، إِلاَّ طَرِیقَ جَهَنَّمَ خَالِدِینَ فِیهَا أَبَدًا وَکَانَ ذَلِکَ عَلَى اللّهِ یَسِیرًا، همچنانکه اردوهای مختلط در این دایره قرار می‌گیرند.
امام جمعه ماهنشان گفت: اگر چه برخی انکار کردند که این اردو خارج از دانشگاه بوده است، خوب باشد، برگزار کننده که بوده است.
حجت الاسلام زاهدی پور ضمن تقدیر از نیروی انتظامی و جایگاه فرهنگ و امنیت اخلاقی، گفت:دنیای سرمایه داری به دنبال از بین بردن کارکردهای فردی و اجتماعی دین است.
وی اظهار کرد: این کار نیروی انتظامی دفاع از حیثیت دینی جامعه اسلامی است، تأمین بالاترین امنیت‌هاست.
خطیب نماز جمعه ماهنشان افزود: مجلس لایحه بیمه شخص ثالث را در دست بررسی دارد، لازم است سهم هر سه ضلع راننده، خودروساز و راه را به صورت عادلانه تعیین کند، بسیاری از جاده‌های ما استاندارد نیستند، همچنانکه خودروهای ما این ویژگی را ندارند.
حجت الاسلام زاهدی پور خاطرنشان کرد: وامی هم که امروز داده شد، اگرچه در کوتاه مدت تبعات مثبتی هم دارد، اما وام به خودروساز و حمایت از او بود و باید روند تولید عوض شود، این تولید و این نحوه فروش با اقتصاد مقاومتی همخوانی ندارد.
وی با اشاره مصلی ماهنشان، گفت: تلاش داریم در زمانی نزدیک، مصلای ماهنشان را به بهره برداری اولیه برسانیم، اعتقاد داریم حضور مردم در مصلا برای مردم برکات عظیمی دارد و هم مصلا زودتر به اتمام می‌رسد.
امام جمعه ماهنشان اظهارکرد: مصلای ماهنشان، مظهر اقتصاد مقاومتی است و هم عامل وحدت و همدلی در شهرستان شده است، فلذا باید کمک شود، برای تکمیل مصلا بعد از این حدود مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون تومان با نرخ امسال، پول لازم است.


[ شنبه 94/8/30 ] [ 8:38 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان از مسجد ومصلای باقر العلوم (ع)  و همچنین از مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) ماهنشان باز دید کردند./.


[ پنج شنبه 94/8/28 ] [ 11:26 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) مراسم زیارت عاشورا و احسان حلیم در مدرسه علمیه زینب کبری(س) ماهنشان که با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان  و برخی از مسئولین ادارات برگزارشد.

 

024791997

 

024792005

02479199

 

024791996

 


[ پنج شنبه 94/8/28 ] [ 11:2 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه  شهرستان و اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.
حجت الاسلام زاهدی پور در جلسه ستاد نمازجمعه ماهنشان، اظهارکرد: فاز اول مصلی سید الشهدا (ع)شهرستان ماهنشان با پیشرفت 75 درصد در سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج) به بهره برداری می رسد.
وی افزود: کمیته افتتاح تشکیل شد  تا مقدمات افتتاح پروژه مصلی فراهم شود و همچنین با افتتاح فاز اول مصلی سید الشهدا (ع) بیشتر برنامه های فرهنگی را در این مصلی برگزار می کنیم .
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: طرح این مصلی در قالب مجموعه فرهنگی ـ مذهبی طراحی شده و بخش های تجاری، خدماتی، درمانگاه، محل اسکان روحانیان و مبلغان اعزامی از سایر استان ها، پایگاه مقاومت بسیج و سالن جلسات ستاد نماز جمعه  شهرستان، در کنار نمازخانه اصلی است.
حجت الاسلام زاهدی پور با اشاره به اینکه این پروژه هزینه زیادی دارد و نیازمند کمک خیرین است، افزود: افراد خیر می‌توانند برای شرکت در ساخت این پروژه با شماره02436223444 تماس بگیرند.
وی با شاره به اهمیت نماز جمعه، اظهارکرد:نمازجمعه، از شیوه های زیبا و دلپذیر عبادت به شمار می رود که از سوی دین مبین اسلام به منظور تحقق آرمان های اجتماعی، تشریع شده است.
امام جمعه ماهنشان افزود: نمازجمعه علاوه بر اهداف عبادی و تربیتی، رویکردی به حکمتها و مصلحتهای اجتماعی هم چون وحدت و همدلی، تعاون و برادری، عدالت و انصاف، و صلح و همزیستی دارد.

 

024792009


[ پنج شنبه 94/8/28 ] [ 10:59 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان اقامه شد.
«حجت الاسلام زاهدی پور »در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به اختلاف افکنی بین قومیت ها و برنامه فتیله اظهارکرد: آن‌ها که به این اختلافات دامن می‌زنند، کاری را انجام می‌دهند که دشمن می خواهد، صدا و سیما باید مواظب باشد، البته بعضی‌ها ایرانی بودن را در فارس بودن ممکن است بدانند، که سخت در اشتباهند.
وی با اشاره به تلاش در تضعیف جایگاه منطقه ای ایران، افزود:گزارش مرکز سابان در ارتباط با ریل گذاری برای ممانعت از خروج ایران از برجام یک ، آمریکا تحت هیچ شرایطی نباید ایران را به عنوان کشور برتر منطقه بپذیرد، دو، برنامه هسته‌ای ایران باید منتفی شود، سه، حمایت از حزب الله و حماس باید منتفی شود،تغییر نقشه وضع موجود منطقه از سوی ایران کنار گذاشته شود. -مانند حمایت از سوریه مستقل و …-

ماقدرت داریم.
*تغییر نگاه فریب خوردگان داخلی و ترسوها و بی‌غیرت‌ها 
خطیب نماز جمعه شهرستان ماهنشان با اشاره به تغییر نگاه فریب خوردگان داخلی و ترسوها و بی‌غیرت‌ها، گفت: چرا دشمن را خوب می‌بینند؟ مگر همین دو روز قبل نبود که اوباما وضعیت اضطراری و قطع رابطه با ایران را تمدید کرد؟
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارکرد: چرا بعضی‌ها کشور را کوچک می‌بینند، به تعبیر رهبر معظم انقلاب حتی دشمن هم چنین نگاهی به ایران ندارد و خودتان کوچک باشید اما چرا کشور را کوچک می‌بینید؟
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب افزود: این تصور که با کنارآمدن با مستکبران می‌توان به توسعه رسید غلط، عقیم و بی‌فایده است.
امام جمعه ماهنشان با شاره به نفوذ از طریق سوء استفاده از برجام و بیانات رهبر انقلاب در این خصوص، گفت:مسئولان نظامی مأذون نیستند به بهانه بازرسی دشمن را به حریم دفاعی و امنیتی راه دهند، در برابر دشمن باید اشداء بود، نه خاکریز نرم.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارکرد: در این مرحله آمریکا با وسوسه کردن سران تلاش در بازگشت به ایران و نفوذ در آن خواهد داشت، گزارش مرکز سابان هم این است که این رویکرد موفقیت گسترده‌ای در دراز مدت داشته و تغییر حکومت در ایران را به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: مرحله پنجم تعیین سهم کدخدا و ارباب است، فرمان حضرت آقا در ارتباط با ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از آمریکا در این مسیر قرار دارد، -من نام عن نصر? ولیه انتبه بوطأ? عدوه-، در این مسیر است که اقتصاد مقاومتی باید به تعبیر رهبر معظم انقلاب نه یک تافته جدا بافته که بلکه باید در متن برنامه‌های کشور قرار گیرد.
امام جمعه شهرستان ماهنشان اضافه کرد: از طرفی باید به فرهنگ تبدیل شود که یکی از راهکارهای اساسی آن توجه به فرهنگ دینی است چرا که این مفهوم برآمده از فرهنگ دینی و ولایی و انقلابی ماست، در این مسیر است که باید به مفاهیم دینی توجه جدی شود. واقعا کیفیت توجه به نماز جمعه در کشور ما در وضع فعلی راضی کننده نیست.
حجت الاسلام زاهدی خاطر نشان کرد: در طول یکی دو سال اخیر حتی یک ریال حداقل در مورد اکثر دفاتر ائمه محترم جمعه حتی یک ریال به کمک نشده است، آیا این است فرمایش امام که نماز جمعه در رأس همه امور است، عملی و رعایت می شود؟.
انتهای پیام/


[ دوشنبه 94/8/25 ] [ 1:31 عصر ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در این مراسم گفت:  فرهنگیان همراه با مسئولین باید به لحاظ کیفی و کمی در پیشرفت شهرستان تلاش های زیادی انجام دهند تا در سال های آتی، در مقاطع مختلف تحصیلی رشد قابل قبولی در استان و سطح کشور  داشته باشیم.
حجت الاسلام زاهدی پور با اشاره به فرمایشات امام علی (ع) اظهارکرد: مهمترین نکته ولایت، مسئولیت ها و مدیریت ها در این است  که در معرض امتحان قراردادن انسان ها و مسئولیت ها است و به گونه ای از  عملکرد تمام انسانها بازخواست و سوال خواهد شد و حساب رسی به اعمالشان خواهد شد.
وی افزود: آموزش و پرورش، علمی و فرهنگی است و علم بدون فرهنگ،علم  بدون دین نداریم و دین بدون علم هم نداریم، بنابراین هرجایی که  عقل است علم هم است و آنچه که ما را به خدا می رساند هم عقل است هم علم و آن چیزی که ما باید به بار بیاوریم و تربیت کنیم، دانش آموزان، نخبگان و فرهنگیانی خداترس با حفظ ارزش های اسلامی و هنجار های اجتماعی است.
امام جمعه ماهنشان تأکید کرد: یکی از راهکارهای مهم مدیریت و موفقیت در آن  پشتیبانی از ولایت و ولایتپذیری آن است .
در پایان مراسم از زحمات احمد نظری تقدیر و تشکر و محمد نادر حیدری  به عنوان سرپرست آموزش و پرورش ماهنشان معرفی شد

 

024791794024791797


[ چهارشنبه 94/8/20 ] [ 9:31 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
«حجت الاسلام زاهدی پور»  در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به  18 آبان روز ملی کیفیت، اظهارکرد: کیفیت محصولات و ارائه مناسب خدمات از مهم ترین علل و عوامل رشد اقتصادی است.
وی با اشاره به آیات و روایات، افزود: جامعه اسلامی اگر بخواهد دارای اقتصادی شکوفا و کارآمد باشد نمی تواند کیفیت و مسایل جانبی آن را نادیده گیرد. خداوند در آیاتی از جمله 85 سوره اعراف و 85 سوره هود و نیز 183 سوره شعراء این گزاره را تکرار کرده است: «در اجناس مردم کم نگذارید و در زمین فساد و تباهی نکنید.»
خطیب نماز جمعه ماهنشان با اشاره به کارکردهای خانواده، گفت: سبک زندگی ارتباط مستقیم با هویت، شخصیت، اخلاق، رفتار و سلوک انسان دارد، بنابراین خانواده ها باید سبک زندگی اسلامی را رعایت کنند و در تربیت فرزندان حساس بوده و در راستای زندگی اسلامی کوشا باشند.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارکرد: سبک زندگی اسلامی‌ایرانی دارای چارچوب خاصی است که برای اجرایی شدن آن باید توجه وی‍ژه داشت، یکی از مسائل مهمی که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته است مسئله‌ی چگونگی رجوع به سبک زندگی اسلامی است که به‌خصوص در حوزه‌ی خانواده به‌صورت پررنگ‌تری مطرح می شود.
وی افزود:  بنای دین اسلام، توصیه بر حفظ کیان خانواده و حسن رفتار آدمی و نیکویی کردار و احترام و تکریم در روابط با دیگر انسان‌هاست و آموزه‌هایی که در قرآن بدان اهتمام ورزیده شده و لسان معصومین(ع) آن را تفسیر و تحلیل کرده است، تمامی شئونات زندگی یک فرد را در جامعه در بر می‌‌گیرد این خود به آن معناست که یک مسلمان اگر پایبند به اصول اخلاقی و توصیه‌های دینی خویش باشد، همواره بی‌نیاز از دیگر فرهنگ‌هاست.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به سبک زندگی غلط غربی ها، گفت: ترغیب ملت‌ها به تلاش برای رسیدن به آرمان شهری -جایی که وجود ندارد-و -ناکجا آباد-است که همان غرب نمودارش را کشیده است، یعنی همان غربی شدن زندگی و از دست رفتن هویت‌ واقعی و اصیل انسان.
حجت الاسلام زاهدی پور  19 آبان روز جهانی علم را گرامی داشت و اظهارکرد: همه مردم باید در راه کسب علم و دانش تلاش کنند، ترفندهای دشمنان این است که ملت ایران از هیچ دانشی بهره مند نشده و وابسته به جهان غرب باشد.
وی با اشاره به توطئه های آمریکا، افزود: آمریکا با ملت ایران زمانی خوب خواهد شد که مردم ایران برده آنها باشد و هرگونه تحمیلاتی را به آنها روا بدارد.
خطیب نمازجمعه ماهنشان تأکید کرد: آمریکا خودش انرژی هسته ای و … را داشت، هدف از تحریم و مذاکره ایجاد راه نفوذ و  وابسته کردن ملت ایران به خودش و زیر سلطه بردن ما بود.

 [ یکشنبه 94/8/17 ] [ 9:40 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

نماز جمعه این هفته شهرستان ماهنشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان اقامه شد.
«حجت الاسلام زاهدی پور»  در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به  18 آبان روز ملی کیفیت، اظهارکرد: کیفیت محصولات و ارائه مناسب خدمات از مهم ترین علل و عوامل رشد اقتصادی است.
وی با اشاره به آیات و روایات، افزود: جامعه اسلامی اگر بخواهد دارای اقتصادی شکوفا و کارآمد باشد نمی تواند کیفیت و مسایل جانبی آن را نادیده گیرد. خداوند در آیاتی از جمله 85 سوره اعراف و 85 سوره هود و نیز 183 سوره شعراء این گزاره را تکرار کرده است: «در اجناس مردم کم نگذارید و در زمین فساد و تباهی نکنید.»
خطیب نماز جمعه ماهنشان با اشاره به کارکردهای خانواده، گفت: سبک زندگی ارتباط مستقیم با هویت، شخصیت، اخلاق، رفتار و سلوک انسان دارد، بنابراین خانواده ها باید سبک زندگی اسلامی را رعایت کنند و در تربیت فرزندان حساس بوده و در راستای زندگی اسلامی کوشا باشند.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارکرد: سبک زندگی اسلامی‌ایرانی دارای چارچوب خاصی است که برای اجرایی شدن آن باید توجه وی‍ژه داشت، یکی از مسائل مهمی که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته است مسئله‌ی چگونگی رجوع به سبک زندگی اسلامی است که به‌خصوص در حوزه‌ی خانواده به‌صورت پررنگ‌تری مطرح می شود.
وی افزود:  بنای دین اسلام، توصیه بر حفظ کیان خانواده و حسن رفتار آدمی و نیکویی کردار و احترام و تکریم در روابط با دیگر انسان‌هاست و آموزه‌هایی که در قرآن بدان اهتمام ورزیده شده و لسان معصومین(ع) آن را تفسیر و تحلیل کرده است، تمامی شئونات زندگی یک فرد را در جامعه در بر می‌‌گیرد این خود به آن معناست که یک مسلمان اگر پایبند به اصول اخلاقی و توصیه‌های دینی خویش باشد، همواره بی‌نیاز از دیگر فرهنگ‌هاست.
امام جمعه ماهنشان با اشاره به سبک زندگی غلط غربی ها، گفت: ترغیب ملت‌ها به تلاش برای رسیدن به آرمان شهری -جایی که وجود ندارد-و -ناکجا آباد-است که همان غرب نمودارش را کشیده است، یعنی همان غربی شدن زندگی و از دست رفتن هویت‌ واقعی و اصیل انسان.
حجت الاسلام زاهدی پور  19 آبان روز جهانی علم را گرامی داشت و اظهارکرد: همه مردم باید در راه کسب علم و دانش تلاش کنند، ترفندهای دشمنان این است که ملت ایران از هیچ دانشی بهره مند نشده و وابسته به جهان غرب باشد.
وی با اشاره به توطئه های آمریکا، افزود: آمریکا با ملت ایران زمانی خوب خواهد شد که مردم ایران برده آنها باشد و هرگونه تحمیلاتی را به آنها روا بدارد.
خطیب نمازجمعه ماهنشان تأکید کرد: آمریکا خودش انرژی هسته ای و … را داشت، هدف از تحریم و مذاکره ایجاد راه نفوذ و  وابسته کردن ملت ایران به خودش و زیر سلطه بردن ما بود.


[ یکشنبه 94/8/17 ] [ 9:39 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

راهپیمایی 13آبان روز مبارزه با اسکتبار جهانی در ماهنشان با حضور  حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور  امام جمعه شهرستان ، دانش آموزان، دانشجویان و شهروندان از مقابل آموزش وپرورش تا مقابل مسجد ولیعصر (عج) انجام شد. 

 


[ پنج شنبه 94/8/14 ] [ 11:43 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: همه ی راهپیمایی های ایران وجه استکبار ستیزی دارند، اما راهپیمایی 13 آبان یک راهپیمایی ویژه و تخصصی استکبار ستیزی است که وجه قالب مناسبت هایی از جمله تبعید امام راحل، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی استکبار ستیزی هست که  یادمان آنها در 13 آبان جمع شده است.«حجت الاسلام حسینعلی زاهدی پور» امروز در گفت و گو با خبر نگار اوج بیداری با اشاره به ویژگی های مهم راهپیمایی 13 آبان و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انقلاب اسلامی، اظهارکرد: یکی از ویژگی های مهم راهپیمایی 13 آبان،  انقلاب اسلامی و دینی بودن جامعه، استکبار ستیزی است.وی افزود: اسلام یعنی استکبار ستیزی و خداوند متعال نیز در قرآن کریم می فرماید، در برابر دشمنی دشمنان خود غلظت و شدت نشان دهید، یعنی اینکه سرزنش دشمنان شما را به عقب نشینی وا نگذارد بلکه در برابر آنها مقاومت و شدت داشته باشید.امام جمعه شهرستان ماهنشان با اشاره به مصادف شدن 13 آبان با ماه محرم، خاطر نشان کرد: دشمن ستیزی و این استکبار ستیزی از طرفی الگوی مهمی دارد، زادگاه و نقطه عظیمت انقلاب اسلامی ما در محرم و صفر است، شعار سید الشهدا(ع) نیز استکبار ستیزی است و امام حسین (ع) می فرماید من دست بیعت ذلت به یزید نمی دهم چرا که یزید مظهر استکبار است.حجت الاسلام زاهدی پور گفت: امروزه هم به تعبیر مقام معظم رهبری، آمریکا مظهر استکبار است  و بالاترین مصداق استکبار، همین آمریکای جنایتکار است .وی اظهارکرد: از طرفی به دلیل اتفاقاتی که در منطقه رخ می دهد، مسائلی از جمله مسائل ترکیه، یمن، سوریه، مسائل اخیر قربانیان منا و از طرفی تصویب برجام به گونه ای دشمن را به این زعم و گمان انداخته که گویا پذیرش برجام نوعی پذیرش شکست در برابر دشمن است.امام جمعه ماهنشان افزود: استکبار ستیزی و شعار مرگ بر آمریکای امسال در راهپیمایی 13 آبان مجددا نشان از، قدرت ایران اسلامی و نظام ولایی در برابر دشمنان است وهمچنین به این معنا است که اگر بر جام را هم پذیرفتیم از روی قدرت بوده  و نه از روی ضعف.
حجت الاسلام زاهدی پور خاطر نشان کرد: فرمان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در ارتباط با برجام هم به نوعی نشان از قدرت و هیمنه واقعی نظام اسلامی ایران در برابر هیمنه پوشالی نظام استکبار بود، لذا راهپیمایی 13 آبان  نتیجه و پیامد داخلی دارد.
وی گفت: تحلیلگران، پژوهشگران، سیاستمداران و تمام قدرتهای استکباری هم تحلیل ویژه ای خواهند داشت که آیا ما در استکبار ستیزی خود تجدید نظر خواهیم کرد ، که اگر تجدید نظر کردیم استکبار ستیزی ما تاکتیک بوده نه استراتژیک، اما اگر این شعار های مرگ بر آمریکا و استکبار ستیزی با قدرت های تمام داده شود و هرچقدر قدرت نمایی کنیم دشمن را قطعا وادار به ضعف و تسلیم خواهیم کرد.

 


[ پنج شنبه 94/8/14 ] [ 11:33 صبح ] [ دفتر امام جمعه ماهنشان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
http://s8.picofile.com/file/8290477484/426217302_255574.jpg

بازدید امروز: 3
بازدید دیروز: 67
کل بازدیدها: 555555